MMA PLAdrian KępaDwóch Polaków w karcie walk gali Level Fight League 8!

Dwóch Polaków w karcie walk gali Level Fight League 8!

Organizacja Level Fight League postanowiła ogłosić kolejne zestawienia na najbliższą edycje gali. Wydarzenie to odbędzie się 12 marca w Amsterdamie. W karcie walk zobaczymy dwóch naszych rodaków. Pierwszy z nich Piotr Kalenik zmierzy się z przedstawicielem gospodarzy Holendrem – Nillsem Van Noordem.

Kępa

Piotr Kalenik walczył w takich organizacjach jak PLMMA, FEN czy Babilon MMA. Jego bilans w MMA to 9-9. Zadebiutował 28 kwietnia 2012 roku w Profesjonalnej Lidze MMA pokonując Konrada Makowieckiego. W organizacji Babilon MMA stoczył dwie walki. Pierwsza miała miejsce na 13 edycji ,gdzie pokonał Patryka Rogóża, a w drugiej przegrał z Adamem Łaguną. Ostatnią większą organizacją, w której do tej pory walczył jest FEN. Stoczył tam jeden pojedynek na 41 edycji przegrywając z Marcinem Filipczakiem.

“Caveman” to mistrz organizacji Cage Fight Kuwejt w wadze półciężkiej. Walczył w takich organizacjach jak m.in M-1 Challenge, OMMAC czy Cage Warriors. Jego bilans w MMA to 21 zwycięstw, 2 remisy i 10 porażek. Zadebiutował 22 kwietnia 2007 roku w organizacji IMA pokonując Erica Nooy. Jedną z bardziej znanych organizacji, w której postanowił spróbować swoich sił było Cage Warriors. Stoczył tam jedną walkę na 89 edycji, gdzie musiał uznać wyższość Mauro Cerilliego. Ostatnią walkę stoczył w 2019 roku w organizacji Fight Club Den Haag pokonując Ashleya Gibsona. Tytuł mistrza organizacji Cage Fight Kuwejt zdobył pokonując w 2014 roku Mohameda Ali.

Dwie walki Polaków!

Adrian Kępa to dwukrotny pretendent do szabli organizacji Armia Fight Night. Walczył w takich organizacjach jak Babilon MMA czy Armia Fight Night. W MMA zadebiutował w 2013 roku na gali Battle of Championship przegrywając z Sylwestrem Borysem. W organizacji Babilon MMA stoczył jedną walkę przegrywając na 6 edycji z Damianem Zorczykowskim.

Następnie walczył w Armia Fight Night. Stoczył tam 6 walk, z których wygrał 4 pokonując Sławomira Kołtunowicza, Giorgi Esiavasa, Szymona Karolczyka oraz Kamila Łebkowskiego. Ostatnią walkę w MMA stoczył 14 października 2022 na gali Fight Empire MMA 2 pokonując Sviatoslava Zhymanova. Szable mistrza organizacji Armia Fight Night próbował zdobyć dwukrotnie, ale sztuka ta mu się nie udała. W pierwszej próbie przegrał z Patrykiem Kaczmarczykiem, a w drugiej z Mansur Azhievem. Oprócz MMA postanowił spróbować swoich sił w boksie na gali Babilon Boxing Show. Debiut nie był dla niego udany, ponieważ przegrał z Mateuszem Rajewskim.

Chris Fishgold to weteran walk na gołe pięści oraz MMA – były mistrz Cage Warriors w wadze lekkiej. Walczył tam w takich organizacjach jak UFC czy Cage Warriors. W organizacji Cage Warriors stoczył 8 pojedynków i żadnego nie przegrał zdobywając pas mistrza w wadze lekkiej. W walce o tytuł na edycji 77 pokonał Adam Boussifa. Pasa bronił trzykrotnie pokonując Jasona Poseta, Nica-Herrona Weeba oraz Alexandra Jackobsena. Znany jest też z organizacji UFC. Stoczył tam 4 walki – wygrywając tylko jedną. Wygrana ta miała miejsce na gali UFC ESPN+3, gdzie pokonał Daniela Teymura. Ostatnią walkę w MMA stoczył w 2020 roku na gali UFC przegrywając z Jaredem Gordonem.

Oprócz MMA walczył też w boksie na gołe pięści. Jego bilans tam to 1-1. W pierwszej walce na gali BKB 23 pokonał Aarona McCalluma , a w drugiej na BKFC 27 musiał uznać wyższość Jake’a Bostwicka.

Zobacz także:

Partner Dody zawalczy w klatce? Stawia ważny warunek!

Dariusz Pachut ukochany popularnej ”Dody” czyli Doroty Rabczewskiej nie wyklucza starcia w klatce! 36-latek stawia jednak jeden bardzo ważny warunek.

Załęcki chce poprawić rekord? Tyburski: W każdej innej płaszczyźnie jego szansa spada!

18 marca odbędzie się gala High League 6. W jednej z walk Denis Załęcki zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Starcie to zaplanowano w boksie w małych rękawicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis