MMA PLFENDwóch niepokonanych zawodników wystąpi na FEN 45 w Ząbkach

Dwóch niepokonanych zawodników wystąpi na FEN 45 w Ząbkach

Bartłomiej Dragański (3-0, 3 SUB) podejmie Marcina Grześkowiaka (3-0, 2 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 45, która 11 marca odbędzie się w Ząbkach. 

FEN 45 w Ząbkach

Bilety na FEN 45 nabyć można na EVENTIM.

Dragański 2 kwietnia 2022 roku zadebiutował na zawodowstwie. W bardzo efektowny sposób pokonał przez duszenie trójkątem znanego z występów w FEN Dariusza Wilka. Podczas debiutu pod sztandarem FEN wygrał w premierowej odsłonie z Alanem Szymańskim trójkątnym duszeniem rękoma. Podczas gali FEN 42 poddał Tomasza Ostrowskiego. W karierze amatorskiej stoczył 38 walk, z czego 26 wygrał. Reprezentant Dragon Fight Club Sochaczew to ośmiokrotny złoty medalista zawodów ALMMA.

Grześkowiak wygrał w 2022 roku dwie walki. W październiku poddał Karola Weslinga, wcześniej zwyciężył przez TKO w 1. rundzie z Grzegorzem Rogalskim. Grześkowiak drugie zawodowe starcie po debiucie zanotował po 12 latach przerwy. Podczas FEN 45 wojownik z Trójmiasta zadebiutuje pod szyldem FEN.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Paweł B. wysyła wiadomość z więzienia: Nic na mnie nie mają! Widzieliście?

Na insta stories Pawła B pojawiło się zdjęcie z wiadomością freak fightera. ”Scarface” miał przesłanie do swoich widzów i nie tylko.

Paweł Jóźwiak wściekły po wypowiedzi Skolima: Przy najbliższym spotkaniu wypłacę Ci liścia! Co wy na to?

Konrad Skolimowski postanowił wstawić kolejny post w mediach społecznościowych. Tym razem freak fighter poruszył wczorajszą smutną informację o śmierci Mateusza Murańskiego. ”Skolim” zapewnił, że dla włodarzy najważniejsze są tak zwane ”dymy”. Nie musieliśmy długo czekać, bowiem doszło do mocnej reakcji ze strony Pawła Jóźwiaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis