MMA PLMarcin NajmanDwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

Dwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

To byłoby spore zaskoczenie! O walce Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem wspomina się od dłuższego czasu. A co, gdyby na trzeciej edycji MMA VIP wystąpił również jego syn – Mateusz Murański? ”Muran” zabrał głos w tej sprawie na instagramie.

Murański

Mateusz Murański swój najbliższy pojedynek stoczy trzydziestego pierwszego lipca. Będzie to walka wieczoru pierwszej edycji Elite Fighters. ”Muran” zmierzy się z dużo cięższym Norbertem ”Warszawskim Dresikiem” Janeckim. To nie koniec, bo Mateusz zapowiedział, że w wakacje stoczy dwa pojedynki.

Dwóch Murańskich na gali Najmana?

Mateusz Murański na instagramie wypowiedział się o swojej potencjalnej walce na trzeciej edycji MMA VIP, która planowana jest w październiku.

Będzie walka Marcinku będzie @marcin.najman , tylko zrzuć ten brzuszek na ten październik żebyś się jakoś prezentował na tle @jacekmuranski_official w Twojej ostatniej pożegnalnej walce, ale muszę przyznać że filmik smaczny. Słyszałem że chciałbyś Nas dwóch na jednej gali ,ja już mam zaplanowane 3 walki w tym roku w tym pierwszą 31 lipca , ale żeby zawalczyć na gali gościa który walcząc w boksie z @donkasjo , obala i kopie no to musisz Marcinku trochę posmarować ,więc jak się dogadamy to w tym roku zobaczycie mnie 4 razy w klatce, w tym #teammuranscy na jednej gali , tego jeszcze w historii tego sportu 😉

Na profilu organizacji pojawiło się też pytanie czy fani chcieliby zobaczyć starcie Mateusza Murańskiego z Tomaszem Chicem. Trzeba przyznać, że taka walka mogłaby zagwarantować duże zainteresowanie.

Dwóch Murańskich na gali MMA-Vip 3⁉️ A może zestawienie Mateusz Murański vs Tomasz Chic – chcielibyście to zobaczyć❓😮 Mateusz już odniósł się do tego na Instagram👇(pisownia oryginalna): ”Słyszałem że chciałbyś Nas dwóch na jednej gali ,ja już mam zaplanowane 3 walki w tym roku w tym pierwszą 31 lipca , ale żeby zawalczyć na gali gościa który walcząc w boksie z Don Kasjo , obala i kopie no to musisz Marcinku trochę posmarować ,więc jak się dogadamy to w tym roku zobaczycie mnie 4 razy w klatce, w tym #teammuranscy na jednej gali , tego jeszcze w historii tego sportu 😉 #MMAVIP#TYLKODLANAJLEPSZYCH

🤔 Dwóch Murańskich na galiMMA-Vip 3⁉️A może zestawienie Mateusz Murański vs Tomasz Chic – chcielibyście to…

Posted by MMA-Vip on Saturday, July 3, 2021

Zobacz także:

Ewa Brodnicka trenuje MMA! Już niedługo debiut?

To byłoby zaskoczenie! Ewa Brodnicka na sali Aligatores Fight Club trenuje MMA. Czyżby to zwiastuje debiut w mieszanych sztukach walki? Nie możemy tego wykluczyć.

Nie żyje 7-letni judoka! Parę miesięcy wcześniej trafił do szpitala po brutalnym treningu! Widzieliście?

Doszło do tragedii! Nie żyje siedmioletni chłopiec, który dwa miesiące temu trafił do szpitala po brutalnym treningu. Cała sytuacja miała miejsce w jednej ze szkół na Tajwanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis