MMA PLarmia fight nightDwóch młodych i niepokonanych zawodników o mistrzowską szablę? Obaj tego chcą!

Dwóch młodych i niepokonanych zawodników o mistrzowską szablę? Obaj tego chcą!

Foto: Armia Fight Night

Czyżby na jednej z kolejnych gal organizacji Armia Fight Night miało dojść do pojedynku dwóch młodych, uzdolnionych a do tego wciąż niepokonanych zawodników kategorii piórkowej. Zarówno Dawid Śmiełowski (7-0) jak i Patryk Kaczmarczyk (5-0) są chętni na walkę!

Na propozycję pojedynku najpierw zareagował Śmiełowski. Zawodnik klubu MMA Witkowo napisał w relacji na Instagramie:

“Bardzo chętnie #EASYMONEY”

Na odpowiedź swieżo upieczonego mistrza AFN również nie trzeba było długo czekać.

“Skoro “Królik”jest chętny i uważa to za easy money zróbmy to
!!5:0 vs 7:0!! #easywin #easymoney #letsdoit”

easywin #easymoney #letsdoit

24-letni Śmiełowski ma na koncie siedem zawodowych walk skończonych przed czasem – 5 nokautów i 2 poddania. “Królik” jest autorem jednego z najbardziej efektownych zeszłego roku. Na naszym portalu przyznaliśmy skończeniu jego walki z Damianem Zorczykowskim drugie miejsce w zestawieniu. W tym roku Śmiełowski wygrał jeszcze jedną walkę pokonując przed czasem Huberta Sulewskiego na gali Babilon MMA 15.

22-letni Kaczmarczyk zawodowy debiut zaliczył jeszcze w roku ubiegłym, lecz jego występy w ostatnich miesiącach sprawiły, że uznawany jest za jedno z największych odkryć “polskich klatek”. W krótkim czasie RKT Radom odniósł dwa przekonujące zwycięstwa na galach Babilon MMA – nad Krystianem Krawczykiem i Hubertem Sulewskim. W zeszłym miesiącu po znakomitej walce pokonał zaś Adriana Kępę i zdobył mistrzowską szablę organizacji Armia Fight Night.

Przypomnijmy, że najnowszym zestawieniu naszego rankingu w kategorii piórkowej Kaczmarczyk plasuje się na 4. miejscu, zaś Śmiełowski jest piąty. Jeśli więc dojdzie do tej walki będzie to starcie w ścisłej czołówce w Polsce!

Zobacz także:

UFC 254 z udziałem kibiców? “Jeśli wszystko pójdzie po myśli, to niedługo to ogłosimy”

Gala UFC 254 z udziałem kibiców? Czy impreza, którą promuje pojedynek o mistrzowski pas wagi lekkiej między Khabibem Nurmagomedovowem a Justinem Gaethje odbędzie się przy wsparciu fanów?

Zobaczcie co powiedział Khalidov po wielkim zwycięstwie! Kto następny?

Tylko dla was coś specjalnego. Dłuższy wywiad z nowym/starym mistrzem, który zachwycił w sobotni wieczór w Łodzi.