MMA PLBoksDwie przykre wiadomości ze świata boksu! Śmierć 18-latki i tragiczny wypadek olimpijczyka!

Dwie przykre wiadomości ze świata boksu! Śmierć 18-latki i tragiczny wypadek olimpijczyka!

Mamy bardzo przykre wiadomości ze świata boksu! Młodzi ludzie, a już odeszli z tego świata – to jest naprawdę smutne. Olimpijczyk zginął w tragicznym wypadku zaś 18-letnia pięściarka zmarła po ciężkim nokaucie.

W ostatnim czasie nie brakuje smutnych wiadomości po pojedynkach bokserskich. Tak też było w przypadku ostatniej gali KnockOut Boxing Night 17 w Mrągowie. W walce wieczoru Mateusza Masternak (45-5, 30 KO) w trzeciej odsłonie znokautował Felipe Nsue. W pewnym momencie pięściarz był w ciężkim stanie, lecz sytuacja na szczęście się poprawiła.

Śmierć 18-letniej pięściarki i tragiczny wypadek olimpijczyka!

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o ciężkim stanie Zacarias Zapate. Dzisiaj niestety pojawiły się informacje o śmierci 18-letniej pięściarki.Zapata miała ciężkie obrażenia mózgu.

Reprezentantka Meksyku w sobotę wystąpiła na gali w Montrealu. Pod koniec czwartej odsłony Marie-Pier Houle z szarżą ciosów ruszyła na Zacarias. Sędzia postanowił wkroczyć, a Zapata jeszcze przez dłuższy czas była mocno zamroczona. Pięściarka chwilę później ponownie upadła, a przy niej pojawili się medycy. Sportsmenka musiała jak najszybciej zostać przewieziona do szpitala.

Równie tragiczne wieści napływają z Mołdawii. We wtorek w tragicznych okolicznościach zginął 33-letni Vasilii Belous. Reprezentant Mołdawii to olimpijczyk z Londynu (2012 rok). W 2017 roku zaś stanął na podium Mistrzostw Europy w ćwierćfinale pokonując naszego reprezentanta – Damiana Kiwiora.

Belous stracił panowanie nad samochodem w wiosce Calaraseuca. Mołdawianin uderzył w ścianę klasztoru i zmarł na miejscu. Vasilii pozostawił żonę i dwójkę dzieci.

Zobacz także:

GLORY 78: Badr Hari nie wytrzymał ciśnienia i odepchnął Arkadiusza Wrzoska na ważeniu [WIDEO] Widzieliście?

Za nami oficjalne ważenie przed galą GLORY 78, na której to dojdzie do pojedynku z udziałem Polaka – Arkadiusza Wrzoska, który w walce wieczoru podejmie legendę kickboxingu, którym będzie Badr Hari.

FAME MMA: Boxdel przyjmuje wyzwanie! Dojdzie do walki z Don Kasjo?

Wczorajszy Cage organizowany przez FAME MMA przyniósł wiele nowych emocji. Podczas spotkania Smolastego z Miłym Panem – do walki z Boxdelem wywołany został… „Don Kasjo”.