MMA PLFreak FightDwie nowe freakowe organizacje już niebawem startują! Następną walkę stoczy Tomasz Olejnik!

Dwie nowe freakowe organizacje już niebawem startują! Następną walkę stoczy Tomasz Olejnik!

Freakowych organizacji w naszym kraju jest już naprawdę sporo, ale to nie koniec! Już w tym momencie wiemy o dwóch nowych  i nie mówimy tu o ogłoszonej już federacji ”Trybsona” – FIST Universe.

Olejnik

Pierwsza gala Royal Division wystartuje trzydziestego kwietnia. W Opolu dojdzie do następnego pojedynku Tomasza Olejnika, który będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. ”Gdyby nie parter” – czy usłyszymy to ponownie? Może tym razem Olejnik wystąpi jednak w formule K-1 i nie będzie już większych dyskusji? Tego nie można wykluczyć.

Ogłoszono również start tik tokera z Giżycka – Kornela Typa.

Jest już tego sporo!

Tak można określić ostatni okres. Dużo nowych freakowych organizacji, ale czy to ma szansę przetrwać? Odpowiedź poznamy już niebawem.

Poza Royal Division zapowiedziano start innej organizacji ”Freak Fighters”. Na tej gali zobaczymy chociażby Wiktorię Domżalską, który wystąpiła na MMA VIP 3 w Częstochowie. Było to starcie z ”Polskim Kenem”. Poza pojedynkami w formule MMA zobaczymy rywalizację w… buttslaps. 

Nadszedł czas na zupełnie nową federacje i dyscypliny jakich w Polsce jeszcze nie było 🔥👋🏻🍑 Pierwsza gala w bezpłatnym streamingu już 13 lutego. Obserwuj nasz profil na którym będziemy zdradzać naprawdę 💣 newsy! Marzy ci się fejm i zmiana życia? Zgłoś się już teraz, a może i ty dołączysz do naszej karty walk na której pojawi się wiele głośnych nazwisk! Zastanawiasz się jakie są nasze kryteria? Wiek, płeć, doświadczenie? A czy to ważne? 😭 może czekamy właśnie na Ciebie!

Zobacz także:

Awantura przed galą UFC w Londynie! Butelki i pięści poszły w ruch! [WIDEO] Widzieliście?

Tak – takie sytuacje zdarzają się również w największej organizacji na świecie. Już w sobotę odbędzie się gala w Londynie. W hotelu doszło do awantury z udziałem Paddy Pimbletta (17-3) i Ilia Topuria (11-0). Jak widać obaj zawodnicy nie przepadają za sobą.

Narkotyki, pobicie i donos na policję. Co ma za uszami Ziemowit Piast Kossakowski?

Ziemowit Piast Kossakowski to postać ostatnimi czasy bardzo kontrowersyjna. Najpierw przegrał pierwszą polityczną walkę z Jasiem Kapelą, a następnie mimo tej porażki nie ustał w internetowej ofensywie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis