Dwa dobrze zapowiadające się pojedynki zostały w dniu dzisiejszym dodane do karty walk Holenderskiej gali UFC z serii Fight Night.

Felipe Silva (8-0) podejmie Mairbeka Taisumova (25-5) w kategorii lekkiej.

Zawodnik z Groznego, Taisumov obecnie posiada cztery wygrane z rzędu w największej federacji świata. Swoją zwycięską serię rozpoczął od pokonania Marcina Bandela (17-5) na gali UFC Fight Night 53. Ostatnim łupem Mairbeka był Damir Hadzovic (11-3), ostatni zawodnik, który pokonał Marcina Helda (22-7).

Felipe Silva jest niepokonany od początku swojej kariery. Brazylijczyk do tej pory tylko raz wystąpił w oktagonie UFC, pokonując Shane’a Campbella (14-6) już w pierwszej rundzie pojedynku na gali UFC on FOX 21.

Kolejnymi zawodnikami dodanymi do rozpiski europejskiej gali są Darren Till (14-0-1) i Bojan Velickovic (15-4-1). Zawodnicy zmierzą się ze sobą w kategorii półśredniej.

Serb w federacji UFC do tej pory walczy w kartkę. Jego bilans to dwa zwycięstwa, jeden remis i porażka. W swojej ostatniej walce pokonał Nicholasa Musoke na gali w Szwecji.

Darren Till podpisał niedawno nowy kontrakt z federacją UFC. Niepokonany zawodnik z Anglii ostatni raz zaprezentował się na tej samej gali, co jego wyżej wymieniony rywal. Darren pokonał w Szwecji Jessina Ayari po 15 minutowym boju.

Gala UFC Fight Night 115 odbędzie się 2 września w Rotterdamie.

 

 

 

 

Pitbull Sports