MMA PLJan BłachowiczDuży spadek Jan Błachowicza w rankingu P4P!

Duży spadek Jan Błachowicza w rankingu P4P!

UFC zaktualizowało niedawno ranking najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe. Jan Błachowicz po ostatniej przegranej niestety sporo stracił.

Błachowicz
Foto: facebook Błachowicz

Była to walka wieczoru sobotniej gali UFC 267 w Abu Dhabi. Błachowicz od początku nie wyglądał dobrze w tym pojedynku. Brazylijczyk szybko zdobył obalenie i długo kontrolował rywala z góry – zdając przy tym sporo ciosów oraz łokci. W drugiej rundzie mieliśmy już więcej wymian.

W pewnym momencie ”Cieszyński Książę” zachwiał się na nogach. Podopieczny Roberta Jocza szybko wrócił do siebie, aby zaraz serią zaskoczyć przeciwnika. Glover ponownie był z góry, ale tym razem szybko wypracował dosiad, a następnie był zza plecami. Teixeira wykorzystuje takie sytuację/okazje.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zaskoczeni?

W ubiegłą sobotę na UFC 267 w walce wieczoru Jan Błachowicz przegrał już w 2 rundzie z Gloverem Teixeirą przez duszenie zza pleców. Konsekwencją tej porażki nie była tylko strata pasa, ale również duży spadek w oficjalnym rankingu UFC. Polak spadł o aż 7 pozycji. Minął go między innymi wspomniany Glover Teixeira, który awansował na miejsce dwunaste.

Zobacz także:

Marcin Najman znów szokuje! Może stoczyć trzy walki w ciągu miesiąca!

Mateusz Murański zaskakiwał tempem jeśli chodzi o częstotliwość startów? Marcin Najman może również zaszokować! ”El Testosteron” stoczy najprawdopodobniej trzy walki w ciągu miesiąca. Jedną z nich będzie rewanż.

Wielki sukces Arka Wrzoska! Polak trzecim kickboxerem na świecie!

To brzmi dumnie! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) po aktualizacji rankingu jest trzecim kickboxerem na świecie. Mowa o oficjalnym rankingu organizacji Glory, która jest gigantem w świecie kickboxingu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis