MMA PLMMA-VIPDuże zagraniczne portale komentują kontrowersyjną walkę na gali Marcina Najmana!

Duże zagraniczne portale komentują kontrowersyjną walkę na gali Marcina Najmana!

Jak się okazuje walka kobiety z mężczyzną na piątkowej gali MMA VIP 3 sprawiła poruszenie nie tylko w Polsce! Mowa o starciu Uli Siekacz z Piotrem “Mua Boyem” Lisowskim. Warto zaznaczyć, że w Częstochowie doszło do dwóch takich kontrowersyjnych zestawień.

W klatce MMA VIP zameldował się również ”Polski Ken”. Michał Przybyłowicz szybko i bez problemów w pierwszej odsłonie zastopował debiutującą Wiktorię Domżalską. W tych dwóch starciach była zauważalna zdecydowana przewaga siły i warunków fizycznych.

The Sun: To przerażające!

Duże zagraniczne portale postanowiły opublikować artykuły po kontrowersyjnej walce na gali Marcina Najmana. Mowa o starciu kobiety z mężczyzną. ”The Sun” takie zestawienie i sam pojedynek określił jako ”przerażający”.

To nie koniec, bo artykuł o walce Uli Siekacz z Piotrem “Mua Boyem” Lisowskim pojawił się też w ”New York Post” czy ”Mirror”.

Fani MMA byli zdegustowani po tym, jak kobieta została pobita przez mężczyznę podczas walki między płciami w Polsce. Jeden z widzów opisał tę scenę jako “przerażającą” – New York Post.

‘JAK TO JEST USANKCJONOWANE?’ Fani MMA zniesmaczeni, gdy kobieta walcząca z mężczyzną na międzypłóciowym polskim show jest bita do upadłego przez mężczyznę – The Sun.

Kobieta walcząca w MMA ciężko pobita przez mężczyznę w kontrowersyjnej walce między płciami – Mirror.

Zobacz także:

„Ile walk potrzebuje, aby dostać ponownie title shota?” – Dana White zabrał głos na temat Jana Błachowicza!

Jan Błachowicz przegrał swój pojedynek na gali UFC 267, co skutkowało utratą pasa do 205 funtów. Były mistrz chce wrócić na szczyt jak najszybciej, jednak będzie musiał ponownie wywalczyć sobie prawo do walki o pas.

Corey Anderson komentuje przegraną Błachowicza: Nie można mówić tu o szczęściu! Co wy na to?

Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten wieczór. W swojej drugiej obronie mistrzowskiego pasa, Jan Błachowicz przegrał z Gloverem Teixeirą w walce wieczoru UFC 267.