MMA PLBellatorDuża strata organizacji Bellator? Gwiazda reality show kończy karierę!

Duża strata organizacji Bellator? Gwiazda reality show kończy karierę!

Medialnie będzie to na pewno spora strata organizacji Bellator, która mocno ruszyła w rynek Wielkiej Brytanii. Aaron Chalmers (5-2) znany jako gwiazda reality show zdecydował się zakończyć karierę w MMA. Znaczenie miał zapewne wynik ostatniej walki.

Zawodnik z Newcastle znany jest z programu ”Geordie Shore”, którego jest weteranem. Ponadto na kanale MTV pojawiał się również w programie ”Ex na plaży”. Chalmers na swoim instagramie ma obecnie 2,3 mln obserwujących.

Gwiazda MTV kończy karierę: Szykujemy się na nowe wyzwania!

Aaron Chalmers (5-2) za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że nie zamierza już wracać do klatki.

Jestem w nowym klubie ze wspaniałymi ludźmi, wszyscy mają ten sam mindset. Zostawiliśmy MMA za sobą, to już przeszłość. Szykujemy się na nowe wyzwania, nowe cele. Jestem bardzo szczęśliwy (..) Nie czuje już niepokoju. Nie mam już obaw takich jak wtedy gdy budziłem się rano po wypiciu piwa. Nie mogę powiedzieć, żeby było to długie 6 miesięcy ponieważ ten czas bym dla mnie dosyć łatwy. Nastawiłem się na to pol roku temu, klub zmieniłem 4 miesiące temu i to był punkt zwrotny. Otaczanie się wybitnymi sportowcami sprawiło że chce tylko trenować i być zdrowym.

6 miesięcy trzeźwości. Dzisiaj mija dokładnie 6 miesięcy bez kropli alkoholu i mogę szczerze przyznać, że była to jedna z najprostszych rzeczy z jaką przyszło mi się zmierzyć. Nie brakowało mi tego, jestem w lepszej formie i zdrowszy niż kiedykolwiek. Jestem teraz w nowym klubie i trenuję aby zacząć karierę od początku i to jest zdecydowanie przełom. Prawdą jest że z kim przystajesz takim się stajesz. Jestem szczęśliwy, za 6 miesięcy ponownie zostanę ojcem. Nigdy nie słuchajcie ludzi, którzy chcą wam wmówić że nie możecie czegoś robić.

33-latek zadebiutował w 2017 roku. Pierwsze trzy pojedynki stoczył w BAMMA, gdy efektownie odprawiał debiutantów. Następnie doszło do podpisania kontraktu z organizacja Bellator. Chalmers stoczył tam cztery walki – kończyły się one ze zmiennym szczęściem. Aaron udowodnił jednak, że zrobił duży progres, a jego walki technicznie wcale nie wyglądały najgorzej.

Zobacz także:

FAME MMA spełnia warunek Don Kasjo! Widzieliście?

Kasjusz Życiński deklarował, że w następnym pojedynku musi zmierzyć się z zawodnikiem UFC, bo w przeciwnej sytuacji starcie z Marcinem Najmanem było jego ostatnim w FAME MMA. Freakowa organizacja spełni warunki popularnego ”Don Kasjo”!