MMA PLGamrotDustin Poirier zabiera głos po walce Gamrota! Polak zbiera gratulacje od gwiazd UFC

Dustin Poirier zabiera głos po walce Gamrota! Polak zbiera gratulacje od gwiazd UFC

Mateusz Gamrot (21-1) zbiera gratulacje po jakże ważnym zwycięstwie w Las Vegas. Polak po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru w organizacji UFC. ”Gamer” po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał mocnego Armana Tsarukyana (18-3). Po tym pojedynku nasz reprezentant zbiera gratulacje od gwiazd UFC.

Gamrot

Warto zaznaczyć, że w głównej karcie zobaczyliśmy też start Thiago Moisesa (16-6), który reprezentuje American Top Team i również walczy w kategorii lekkiej. Brazylijczyk już po trzech minutach i sześciu sekundach (duszeniem zza pleców) poddał Christosa Giagosa. 27-latek tym samym wrócił na odpowiednie tory po ostatnich porażkach – w tym z Islamem Makhachevem.

Dustin Poirier komentuje!

Dustin Poirier (28-7) na twitterze postanowił zareagować po wielkim zwycięstwie Mateusza Gamrota (21-1).

Gratulacje Thiago i Gamrot!!!! Moi bracia! Ciężka praca się opłaca ⚔️

33-latek po trzech zwycięstwach z rzędu stanął ponownie przed szansą mistrzowską. Amerykanin miał swoje momenty, ale ostatecznie w trzeciej rundzie musiał uznać wyższość Charlesa Oliveiry.

Zobacz także:

Gamrot w kolejnym pojedynku chce się zmierzyć z Gaethje: Najbardziej brutalny gość w mojej dywizji! Co wy na to?

To było najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze Mateusza Gamrota (21-1). Były podwójny mistrz KSW po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru UFC! ”Gamer” po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów z mocnym Armanem Tsarukyanem (18-3). Polak po walce wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnym pojedynku.

Są karty punktowe z walki Tsarukyan vs Gamrot. Specjaliści i kibice tak właśnie przewidywali tę walkę! Widzieliście?

Są już karty punktowe z walki Arman Tsarukyan vs Mateusz Gamrot, która była walką wieczoru dzisiejszej gali UFC on ESPN+ 38. Polak wygrał to starcie jednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis