MMA PLConor McGregorDustin Poirier wytłumaczył dlaczego McGregor chce rewanżu: Przygotowuje się do…

Dustin Poirier wytłumaczył dlaczego McGregor chce rewanżu: Przygotowuje się do…

Foto: Facebook/ Conor McGregor

Dustin Poirier wytłumaczył dlaczego Conor McGregor chce rewanżu w formule mieszanych sztuk walki. Zdaniem “Diamenta”, Irlandczyk potratuje ten pojedynek jako przygotowanie do kolejnej walki… bokserskiej!

McGregor i Poirier za pierwszym razem zmierzyli się w 2015 roku na gali UFC 178. Wówczas lepszy okazał się Irlandczyk, który najpierw psychicznie wykończył Amerykanina promocją walki, a potem znokautował go w pierwszej rundzie w oktagonie.

Teraz jest pomysł na to, by zmierzyli się ponownie. Dlaczego?

Dustin Poirier wytłumaczył dlaczego McGregor chce rewanżu: Przygotowuje się do…

Poirier o potencjalnej walce z McGregorem opowiedział w rozmowie z Teddym Atlasem dla “The Fight”:

“Dlaczego McGregor chce tej walki? Według mnie dlatego, że chce walczyć potem z Pacquiao. Nie wiem czy UFC chce dać mu kolejną szansę walki bokserskiej, ale według mnie to właśnie dlatego on dąży do naszej walki. Chce przetestować się z jednym mańkutem, czyli mną, zanim zmierzy się z innym mańkutem, czyli Mannym Pacquiao.”

Opinię Poiriera skomentował sam Conor McGregor sugerując, że Amerykanin trafił kulą w płot, bowiem jest ogromna różnica między walką z mańkutem w MMA, a walką z takim przeciwnikiem w boksie:

“Poprawka. Styl boksu mańkuta. Kontynuuję szlifowanie moich umiejętności w MMA dzięki trudnym wyzwaniom, prowadząc jednocześnie przygotowania do walki z Mannym. To nie jest łatwa sprawa trenować oba sporty, a potem skupić się tylko na jednym. Chcę walczyć z mocnymi gośćmi, tylko tyle.”

Zobacz także:

Jorge Masvidal wspiera Donalda Trumpa. Wziął udział w akcji: Zawodnicy kontra socjalizm

Mistrz BMF Jorge Masivdal wspiera Donalda Trumpa i namawia rodaków do głosowania na urzędującego prezydenta USA w nadchodzących wyborach prezydenckich. Gwiazdor UFC wziął udział w akcji: zawodnicy kontra socjalizm.

Jan Błachowicz miażdży Jona Jonesa: Uciekł przed legendarną polską siłą

Jan Błachowicz miażdży Jona Jonesa! Polak stał się fenomenalną medialną postacią, która przykuwa uwagę coraz większej ilości ludzi. Tym razem bez ogródek powiedział co sądzi o przenosinach Jona Jonesa do wagi ciężkiej.

UFC: Marcin Tybura wskazuje potencjalnego rywala! Polak marzy o rewanżu!

W nocy z soboty na niedzielę Marcin Tybura odniósł kolejny sukces. Polak, który znakomicie czuje się na Fight Island UFC zdecydowanie wygrał na punkty z Benem Rothwellem. Jeden z najlepszych polskich ciężkich zdradził w wywiadzie, z kim chciałby zmierzyć się w następnym pojedynku.