MMA PLUFCDustin Poirier vs Michael Chandler w planach na UFC 281 w Nowym Jorku

Dustin Poirier vs Michael Chandler w planach na UFC 281 w Nowym Jorku

Świetnie zapowiadające się starcie w wadze lekkiej Duston Poirier vs Michael Chandler ma zostać jedną z głównych walk gali UFC 281, która pod koniec roku ma odbyć się w Nowym Jorku.

Dustin Poirier vs Michael Chandler

Informację o planowanym starciu Poiriera z Chandlerem podał w programie The MMA Hour dziennikarz Ariel Helwani.

Gala UFC 281 ma odbyć się już 12 listopada w słynnej nowojorskiej hali Madison Square Garden.

Dustin Poirier vs Michael Chandler w planach na UFC 281

W ostatniej walce Dustin Poirier próbował po raz drugi w karierze pokonać aktualnego mistrza wagi lekkiej UFC. I tym razem musiał uznać wyższość czempiona, którym był Charles Oliveira. Po przegranej z Brazylijczykiem, “Diament” sugerował zmianę kategorii wagowej, ale jak się okazuje, po przemyśleniu wszystkich “za” i “przeciw” zdecydował się pozostać w kategorii lekkiej, gdzie jest jednym z najlepszych zawodników na świecie.

Michael Chandler z kolei jest po wygranej. Na gali UFC 274 w maju tego roku pokonał przed czasem Tonyego Fergusona, a nokaut z tamtego pojedynku jest poważnym kandydatem do miana “nokautu roku” w światowym MMA:

Komu będziecie kibicować w tym pojedynku? Dustinowi Poirierowi czy Michaelowi Chandlerowi?

Zobacz także:

Roberto Soldić o walce z youtuberem: Nie chciał ryzykować! Nie widzę w nim nic wyjątkowego! Co wy na to?

Roberto Soldić (20-3) w programie The MMA Hour został zapytany o potencjalne starcie w boksie z jeden z najbardziej popularnych youtuberów na świecie. Mowa oczywiście o walce z Jake Paulem. ”RoboCop” o Amerykaninie wypowiada się z szacunkiem, ale zarazem nie widzi w nim nic specjalnego – jeśli chodzi o umiejętności.

Marcin Najman jak Conor McGregor! “Surprise, surprise motherf***er! The king is back!” [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman wraca do walk! W tej formule “El Testosterona” jeszcze nie widzieliśmy. Tym razem częstochowianin zawalczy na gołe pięści, a jego przeciwnikiem będzie prezes FEN Paweł Jóźwiak. Najman upodobnił się do Conora McGregora i wrzucił do sieci filmik, na którym powtarza znane hasło.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis