MMA PLConor McGregorDustin Poirier przed UFC 264: Niepotrzebnie wyszedłem przed szereg publikując prywatne ustalenia z Conorem

Dustin Poirier przed UFC 264: Niepotrzebnie wyszedłem przed szereg publikując prywatne ustalenia z Conorem

Foto: Twitter/ Dustin Poirier

Dustin Poirier przed UFC 264 chce skupić się tylko i wyłącznie na swoim przeciwniku – Conorze McGregorze, ale zanim to zrobi, musi rozprawić się z zamieszaniem, które ostatnio wywołał. “Diament” teraz właśnie się do tego odniósł.

Amerykanin w mediach społecznościowych skomentował sprawę rzekomej dotacji, którą Conor McGregor miał przekazać na wsparcie prowadzonej przez “Diamenta” fundacji. Wsparcia tego nigdy nie otrzymał, bowiem – jak ujawnił McGregor – nigdy nie przedstawił planu wydania dotowanych pieniędzy.

A chodziło o 500 tys. dolarów.

Dustin Poirier przed UFC 264: Niepotrzebnie wyszedłem przed szereg publikując prywatne ustalenia z Conorem

Teraz, Dustin Poirier odniósł się do tych tweetów, o których w ostatnich dniach głośno było na wszelkich portalach branżowych.

Na Twitterze znajdziemy krótkie wyjaśnienie, w którym Amerykanin stwierdził, że popełnił błąd publikując prywatne ustalenia z Conorem McGregorem:

“Jak wszyscy wiecie, jestem bardzo zaangażowany w prowadzenie mojej działalności charytatywnej i fundacji. Niepotrzebnie wyszedłem przed szereg publikując prywatne ustalenia z Conorem. Mój błąd, żyjemy i uczymy się na nich.

Szerzenie pozytywnego nastawienia i czynienie dobra jest moim celem! Niestety, wykorzystałem złą energię do czegoś, nad czym ciężko pracuję, by dać ludziom powody do radości. Przyjmuję to z pokorą i skupiam sie teraz na dobrej walce.”

Zobacz także:

Wraca normalność! UFC 264: Poirier vs McGregor 3 oficjalnie z udziałem publiczności!

Wraca normalność do sportu! Na razie w Stanach Zjednoczonych, ale to oznacza, że z czasem powróci i do Polski! Otóż, gala UFC 264: Poirier vs McGregor 3 odbędzie się z udziałem publiczności!

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

Te starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.