MMA PLDustin PoirierDustin Poirier o czwartej walce z McGregorem: W ogóle o niej nie myślę, niech sobie gada, tylko to mu zostało

Dustin Poirier o czwartej walce z McGregorem: W ogóle o niej nie myślę, niech sobie gada, tylko to mu zostało

Dustin Poirier jest tuż przed walką o pełnoprawne mistrzostwo wagi średniej, ale ciągle w przestrzeni publicznej pojawiają się pytania o czwartą walkę z Conorem McGregorem.

Dustin Poirier o czwartej walce z McGregorem

Walkę, którą “Diament” – mający bilans starć z Irlandczykiem 2-1 – nie jest zainteresowany.

Dustin Poirier o czwartej walce z McGregorem: W ogóle o niej nie myślę, niech sobie gada, tylko to mu zostało

Poirier już 11 grudnia na UFC 269 w Las Vegas skrzyżuje rękawice z aktualnym pełnoprawnym mistrzem wagi lekkiej Charlesem Oliveirą.

Pas mistrzowski największej organizacji MMA na świecie to teraz cel numer jeden Amerykanina, a nie żadna wyimaginowana czwarta walka z Conorem McGregorem, o której Poirier mówi tak:

“Jeśli chodzi o walki z McGregorem to są one już przeszłością. Czwarta walka? W ogóle o niej nie myślę. A Conor jak chce, to niech sobie gada. Tylko to mu zostało. Gadaj sobie dalej.”

Dustin Poirier przyznał także, że jego sportowym celem jest zdobycie pasa mistrzowskiego i stoczenie jak największej liczby walk w jego obronie, a nie pojedynek z Conorem McGregorem, który ostatnio przegrywa na potęgę.

Zobacz także:

Tak to prawda! Denis Załęcki chce zorganizować na The War walkę 10 na 10! Co wy na to?

Trzecia edycja The War była gruba? To dopiero początek z tego co mówi Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem. Do jeszcze bardziej szalonego zestawienia dojdzie na następnej gali.

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO] Widzieliście?

W tej walce mogło dojść do prawdziwej tragedii! Na gali Triller Triad Combat toczonej w nowej formule sztuk walki, która docelowo ma konfrontować zawodników MMA z profesjonalnymi pięściarzami walczyli Frank Mir i Kubrat Pulev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis