MMA PLUFCDustin Poirier chce rewanżu z Conorem McGregorem nawet w… wadze średniej!

Dustin Poirier chce rewanżu z Conorem McGregorem nawet w… wadze średniej!

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Dustin Poirier (25-6) przyznał, że chciałby stoczyć rewanżowym bój z Conorem McGregorem (22-4). “Diament” jest gotowy walczyć nawet w wadze… średniej!

Po tym, jak Poirier wyrówna swoje rachunki z nadzieją wagi lekkiej UFC Danem Hookerem, będzie chciał tylko “wielkich walk”, które ma zapoczątkować rewanżowe starcie z Conorem McGregorem.

Amerykanin z “Notoriousem” walczył w 2014 roku, a ich walka skończyła się przez TKO w pierwszej rundzie na korzyść Irlandczyka.

W rozmowie z portalem MMAfighting.com, Poirier, który nie walczył od porażki z Khabibem Nurmagomedovowem przyznał, że będzie dążył do walki z Conorem McGregorem i nie zależnie od wagi i… formuły rywalizacji!

“Będę walczył z Danem Hookerem, to żaden problem. Ale moją pracą jest robienie największych walk, zarabianie największej ilości pieniędzy, zajęcie najwyższego możliwego miejsca w rankingu i walka z najlepszymi rankingowo rywalami. Jeśli widzę sens w zestawieniu, tak jak w zestawieniu mnie z Conorem, to będę na to naciskał.

Zdecydowanie jestem otwarty na tę walkę. Chciałbym ją stoczyć w wadze półśredniej. Może być boks, może być MMA. Wezmę to starcie nawet i w wadze średniej, nie obchodzi mnie to. Chcę największych walk, jakie tylko mogę dostać, a takie starcie z Conorem do nich należy.”