Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueDubiel mocno o Oknińskim: Nie wiem jakby się potoczyła moja historia jakbym został u tego farmazona!

Dubiel mocno o Oknińskim: Nie wiem jakby się potoczyła moja historia jakbym został u tego farmazona!

Marcin Dubiel zabrał głos w mediach społecznościowych po swoim jakże ważnym zwycięstwie. Podopieczny Przemysława Szyszki w organizacji High League stoczył dwie walki, w których w obu przypadkach był dużym underdogiem. Dubiel przy okazji postanowił wbić mocną szpilkę Mirosławowi Oknińskiemu.

Dubiel

Okniński w ostatnim wywiadzie z portalem MMA-bądź na bieżąco w mocnym stylu wypowiedział się o Dubielu.

Jeżeli chodzi o człowieka w gumie, bo tak go nazywam, bo Dubiel zasłynął z tego, że chodził w gumce na głowie i się tym chwalił, no to co mogę powiedzieć? Ja go nie lubię. Jest nielojalny, przyszedł do mnie, ze mną ustalił jakieś warunki, a później tam organizacja go przycisnęła i zamiast powiedzieć “nie, będę tutaj z trenerem, bo trener to…” to po prostu odszedł, bo by mu organizacja jakąś karę…jak ja się pokłóciłem z organizacją. “Ferrari” akurat jak się pokłóciłem z organizacja to nie odszedł. Powiedział, że jest z trenerem i koniec, więc Dubiel to taka chorągiewka, jak większość…sprzedajna dzi*ka.

Dubiel zabiera głos!

Marcin Dubiel zabiera głos po sobotnim zwycięstwie na High League 6 w Katowicach. Reprezentant Uniq Fight Club przy okazji wbił mocną szpilkę w kierunku Mirosława Oknińskiego.

Przygotowania do tej walki były ciężką przeprawą. To była ku*wa istna tragedia nie tylko dla mnie, ale również dla moich bliskich. O tym napiszę dalej.Podszedłem do tego zadania bardzo ambicjonalnie i choć ostateczny wynik jest taki jaki chciałbym żeby był, nie jestem do końca zadowolony. Praca w stójce uległa znacznej poprawie, chciałem pokazać to w walce, a jednak w tak newralgicznym momencie uruchomiły się proste instynkty. Cepeliada zrobiła swoje, ale mam nadzieję, że kolejnej walce uda się jej w końcu uniknąć.
Podziękowania. Oj, tego będzie sporo.
1. @szyszka.team – za wiarę do samego końca. Jesteś moim trenerem, przyjacielem i autorytetem. Cieszę się, że los mnie do Ciebie doprowadził. Nie chcę nawet wiedzieć jak potoczyłaby się moja historia gdybym został u tego farmazona Oknińskiego
2. @natalia.karczmarczyk – za wytrwałość w ciężkich chwilach, znoszenie moich humorków przed i po walce oraz nie mycie się przez trzy dni
3. @dietetyk_rafalwargocki – za pomoc zarówno na macie jak i w gabinecie. Dziękuję za to, że czasem siadasz mi dupą na głowie po zrobieniu dziecka w parterze. Nie wiesz ile daje mi to motywacji, żeby w końcu Ci się zrewanżować
4. @dariaalbers – za doprowadzenie mojej głowy do ładu. To, że teraz mogliśmy pozwolić sobie na luz jest zasługą Twojej ciężkiej pracy wcześniej
5. Domownicy, przyjaciele, rodzina – wszyscy, którym również było ze mną ciężko. Lov u all
6. @mateusz.jakubowski – za wszystko. Simple as that.
7. @gauer_fitness – za to, że mogę robić z Tobą sam wiesz jakie ćwiczenia
8. Sparing partnerzy, ekipa @uniq_fight_club, @wujaszek_fericze_kanapowcy_ttv, @kolorowyroki, @mattmeknife, @boxdel
9. Michał bez instagrama – za to, że jest po prostu prze ch*jem
10. @william.uman, @thenitrozyniak, @mr.deweloper – że przylecieliście specjalnie z Barcelony
11. @vahagn_petrosyan_cutman za najlepsze tapey prosto z UFC
12. Wszyscy, o których zapomniałem. Nie lubię pisać podziękowań, bo zawsze o kimś zapominam
Na koniec gratulacje dla @rogeiro20 oraz specjalne podziękowania dla @rmilewski za to, że nie demoralizował mnie przez ostatnie 2 miesiące. Wszystkiego najlepszego brachu!

Dubiel w High League stoczył dwie walki. W debiucie przegrał na punkty z faworyzowanym raperem Alberto Simao. W sobotę zaś w formule MMA zmierzył się z Jarosławem ”PashąBicepsem” Jarząbkowskim. Dubiel już w pierwszej rundzie poddał do nieprzytomności faworyta bukmacherów.

Zobacz także:

Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w walce Denisa Załęckiego: Robisz ludzi w bambuko! Widzieliście?

Gwiazda kickboxingu oraz wschodząca gwiazda Federacji KSW – Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w ostatniej walce bokserskiej Denisa Załęckiego.

Najman opublikował “relację ze sparingu z Boxdelem!” Baron się przestraszył?

Nie doszło do sparingu! Marcin Najman opublikował na swoim kanale na “YouTube” film, w którym widzimy jak mieszkaniec Częstochowy czeka na “Boxdela”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis