MMA PLDSFDSF 22: Droga Wojownika już 26 kwietnia w Nowym Sączu. Kto wystąpi na gali?

DSF 22: Droga Wojownika już 26 kwietnia w Nowym Sączu. Kto wystąpi na gali?

Bardzo emocjonująco zapowiada się 22. edycja gali DSF. Tym razem wydarzenie nosi nazwę “Droga Wojownika”, wzięła się ona od tytułu popularnego kawałka “Jurasa”, który wystąpi w drugiej walce wieczoru.

DSF 22 kto wystąpi
Foto: DSF

Main eventem gali jest pojedynek dwóch mistrzów. Czempion organizacji DSF Marcin Mazurkiewicz będzie bronił tytułu najlepszego polskiego kickboxera w kat. do 75 kg. Odebrać mu go spróbuje obecny król federacji FEN w wadze półśredniej na zasadach K1 Dominik Zadora. Starcie przedstawia się niezwykle ciekawie i z pewnością będzie mogło kandydować do walki roku.

Ostatnio w polskim świecie sztuk walki popularne są freak fighty z udziałem hip-hopowców. Na FEN 24 Arab pokonał Wujka Samo Zło, a na FAME MMA 3 Ryba na punkty rozprawił się z Filipkiem. Na DSF 22 również zobaczymy rapera, tylko, że tym razem nie ma mowy o freak fightcie. Jerzy “Juras” Wroński znany jest przede wszystkim ze swojej działalności artystycznej, jednak jest to również barwna postać polskiego kickboxingu. Ośmiokrotnie zostawał mistrzem Polski oraz dwa razy był wicemistrzem świata. Tym razem  W zawodowym kickboxingu stoczył trzy walki, z czego dwie wygrał i jedną przegrał. Ostatni raz na ringu pojawił się w 2016 roku. Teraz jego rywalem będzie reprezentant gospodarzy Rafał Dudek.

Oprócz tego na gali zobaczymy także Adama Abood al Hassani, Piotra Sokoła, Tomasza Brotonia i Michała Królika. Jednak żaden z nich nie poznał jeszcze rywala. Ponadto odbędzie się mecz K1 Polska vs. Niemcy.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie DSFTicket.com. Transmisja będzie dostępna na kanale TVP Sport oraz na platformie sport.tvp.pl.

🔥🎫 UWAGA! Tylko do niedzieli (7.04) bilety na trybunę w promocyjnej cenie 60zł! – DSFTicket.comOd poniedziałku cena wzrasta do 90zł. 💪 Nie czekaj. Kup teraz!

Opublikowany przez DSF Kickboxing Challenge Środa, 3 kwietnia 2019

Karta walk DSF 22: Droga Wojownika

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas DSF Kickboxing Challenge:
75 kg: Marcin Mazurkiewicz (Fight House Nowy Sącz) vs Dominik Zadora (ArtNox Fight Sports)

Co-main event:
75 kg: Rafał Dudek (Fight House Nowy Sącz) vs Jerzy ‘Juras’ Wroński (Palestra Warszawa)

Walki rankingowe:
+91 kg: Adam Abood al Hassani (NKSW Nowy Targ) vs TBA*
75 kg: Piotr Sokół (Ring Kraków) vs TBA*
71 kg: Tomasz Brotoń (Fight House Nowy Sącz) vs TBA*
65 kg: Michał Królik (Paco Team Katowice) vs TBA*

* – przeciwnicy Polaków zostaną ogłoszeni w najbliższym czasie

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis