„Drugie oblicze” to cykl mający na celu ukazać zawodników MMA w nieco innej odsłonie. Nie znajdziecie tu typowych pytań, które można usłyszeć w wywiadach przed walkami. Macie za to szansę poznać odpowiedzi swoich ulubionych fighterów na tematy bardziej prywatne. Publikacje będą cykliczne, dodawane w każdy poniedziałek.

Kolejnym gościem utalentowany zawodnik walczący w kategorii koguciej, reprezentant łódzkiego Shark Top Team – Dawid Gralka.


1. Kim chciałeś zostać będąc małym dzieckiem?

DG: Superbohaterem! Inspirowany bajkami czułem w sobie wielką moc.

2. Jakie miałeś przezwisko w czasach szkolnych?

DG: Chyba jako jeden z niewielu nigdy nie miałem przezwiska. Do tej pory żadne się mnie nie trzyma. Możecie zrobić konkurs! Jak będą czytać moje nazwisko w UFC to na pewno się przyda! <śmiech>

3. Jak się nazywał Twój pierwszy sportowy idol?

DG: Było ich kilku! Muhammad Ali, Mike Tyson. No i ten najważniejszy, przełomowy. Vitor Belfort z pierwszej gali MMA jaką widziałem. To było UFC 12! Zrobił na mnie ogromne wrażenie!

4. Jakie jest Twoje hobby poza MMA?

DG: Na nudę raczej nie narzekam. Ściśle związana z moją pracą, dietetyka. Codziennie staram się uzupełniać wiedzę z tej dziedziny. W wolnych chwilach jak świeci słońce, rower. Góry kocham niezależnie od pogody i tam najlepiej odpoczywam. Od tego roku złapałem też mega zajawkę na snowboard! Uwielbiam podróżować z moją narzeczoną! Jestem też cutmanem na wielu galach. Może związane z MMA, ale dzięki temu mogę oglądać ten świat od zupełnie innej strony!

5. Twój ulubiony film to:

DG: Siedem dusz, Incepcja.

6. Jakiego gatunku muzyki słuchasz?

DG: Polski rap z dobrym przekazem! Chyba najczęściej gra u mnie na głośnikach.

7. Ulubiona potrawa, na którą możesz sobie pozwolić w momentach zwanych „cheat meal”?

DG: Zdecydowanie Burger! Kawał solidnego mięsa z dobrymi dodatkami to jest to!

8. Gdybyś mógł posiąść jeden dar z filmów o superbohaterach, co byś wybrał?

DG: Myślę, że chciałbym latać! Ale z prędkością światła! Wtedy dzień byłby trochę bardziej intensywny! Śniadanie na Kubie, a kolacja w Alpach.

9. Wymarzone miejsce, które chciałbyś odwiedzić?

DG: Jest ich bardzo dużo! Na bieżąco zaliczam wymarzone miejsca. Ostatnio udało się zwiedzić Californię i Las Vegas! Teraz pora na Sri Lankę albo Malediwy.

10. Czy posiadasz jakieś motto, którym kierujesz się w życiu?

DG: „Belive in your self and follow your dreams”. Staram się nigdy nie poddawać i walczyć do końca. Ciężka praca i systematyczność może przynieść sukces w każdej dziedzinie życia.

11. Jaki jest Twój największy życiowy sukces?

DG: Myślę, że miejsce w którym się aktualnie znajduję. Całe życie pracuje na to co mam. Każdego dnia staram się dołożyć jakąś małą cegiełkę. Tak, żebym moje życie mógł nazwać jednym wielkim sukcesem. Połączenie życiowej pasji i zainteresowań z codzienną pracą to coś co daje ogromną radość. Życzę tego każdemu!

12. Jaką cechę uważasz w sobie za najcenniejszą?

DG: Myślę, że jestem cierpliwy (przynajmniej tak właśnie podpowiada mi narzeczona, haha). Ale tak, mam w sobie bardzo dużo cierpliwości.

13. Z jakiej rzeczy/czynności, w żadnym wypadku nie byłbyś w stanie zrezygnować?

DG: Z aktywności fizycznej. Sportowe uzależnienie! Nie wyobrażam sobie życia bez treningu!

14. Czego nienawidzisz robić?

DG: Marnować czasu. Do całej reszty można się przyzwyczaić!

15. Jeśli mógłbyś cofnąć czas i wymazać jedną sytuację z przeszłości, co by to było?

DG: Myślę, że każda sytuacja z przeszłości była ważną lekcją. Wszystko miało jakiś cel i wpływ na mnie. Dlatego niczego bym nie zmienił!


Polub profil Dawida Gralki na Facebooku -> kliknij tutaj.


Piszcie w komentarzach kogo chcielibyście widzieć w kolejnych odcinkach!

Pitbull Sports