MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz przyznał, że szczęście przynosi mu… lina wisielca [WIDEO]

Jan Błachowicz przyznał, że szczęście przynosi mu… lina wisielca [WIDEO]

Foto: Jan Błachowicz

Gala UFC 253 odbędzie się już w przyszłym tygodniu. O pas mistrzowski w kategorii półciężkiej powalczy Jan Błachowicz (26-8). “Cieszyński Książę” kończy polski etap przygotowań do walki.

Błachowicz kontynuuje swój vlog “Droga do UFC 253…”, podczas którego daje fanom możliwość przyjrzenia się ostatnim tygodniom przed najważniejszą walką w jego karierze.

Tym razem zawodnik UFC wybrał się do lasu, gdzie opowiedział o strasznej historii, do której tam doszło. Ma on też nietypowy rytuał, który polega na dotykaniu liny wisielca. Ma to ponoć przynosić szczęście.

Ponadto Błachowicz odwiedził również barbera. Zawodnik odbył też trening w WCFA Fight Team w Warszawie.

Droga do UFC 253 – Jan Błachowicz odc. 3:

Jan Błachowicz jest właśnie w drodze na Fight Island. Podczas programu Oktagon Live “Cieszyński Książę” łączył się akurat z Londynu.

O zwakowany pas Jona Jonesa pas Błachowicz powalczy z Domicnikiem Reyesem. Oprócz tego na UFC 253 odbędzie się jeszcze jeden pojedynek mistrzowski. W walce wieczoru zmierzą się dawj niepokonani zawodnicy wagi średniej – Israel Adesanya i Paulo Costa.

Zobacz także:

Tajemniczy wpis Mateusza Gamrota. Wybrał nowego pracodawcę? “Coś zaczyna się dziać”

Tajemniczy wpis Mateusza Gamrota w mediach społecznościowych! Były podwójny mistrz Federacji KSW wywołał lawinę komentarzy po swojej ostatniej publikacji na Facebooku.

WOTORE 3 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala walk na gołe pięści – WOTORE 3. Wydarzenie będzie można oglądać w systemie PPV.