MMA PLUFCDroga do UFC 253 – Jan Błachowicz odc. 1 [WIDEO]

Droga do UFC 253 – Jan Błachowicz odc. 1 [WIDEO]

Foto: Jan Błachowicz
Foto: Jan Błachowicz

Już 26 września Jan Błachowicz (26-8) stanie przed szansą na zdobycie najważniejszego trofeum w światowym MMA – pasa mistrzowskiego UFC. “Cieszyński Książę” chce pokazać fanom jak wyglądają jego ostatnie tygodnie przed tą wielką walką.

Na oficjalnym profilu polskiego zawodnika na Facebooku pojawił się pierwszy odcinek odcinek vloga “Droga do UFC 253 – Jan Bałchowicz”.

🇵🇱 To moja najważniejsza droga w karierze i chciałbym, żebyście mi na niej towarzyszyli. Pierwszy materiał zza kulis przygotowań do #UFC253. Dobrej zabawy!”

🇵🇱 To moja najważniejsza droga w karierze i chciałbym, żebyście mi na niej towarzyszyli. Pierwszy materiał zza kulis…

Opublikowany przez Jana Blachowicza Sobota, 29 sierpnia 2020

Przeciwnikiem Błachowicza na gali UFC 253 będzie Dominick Reyes (12-1). Stawką pojedynku będzie zwakowany przez Jona Jonesa mistrzowski pas kategorii półciężkiej. Nie będzie to jedyne starcie mistrzowskiego tego wieczoru na Fight Island. W walce wieczoru o pas wagi średniej zmierzą się bowiem Israel Adesanya (19-0) i Paulo Costa (13-0).

Zobacz także:

GROMDA 2 finał – ten cios zdecydował o wygranej “Don Diego”

Za nami gala GROMDA 2 i finał, którego rozstrzygnięcia nikt się nie spodziewał. W ostatniej walce drugiej edycji gali walk na gołe pięści zmierzyli się Mateusz “Don Diego” Kubiszyn i Dawid “Maximus” Żółtaszek.

Kursy bukmacherskie STS na galę KSW 54

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala KSW 54. Nasz partner, firma bukmacherska STS przygotowała bogatą ofertę kursów na tę galę.