DREAM 11 nowa walka
Powracający do MMA po porażce na zasadach K-1 z Masato Tatsuya Kawajiiri(24-5-2) zmierzy się podczas gali Dream 11 z Melchorem “Barracuda” Manibusanem(2-2).
Ponadto Pancrase uporządkowało kolejność walk na Pancrase Changing Tour. Wystąpi znany z bardziej z Sengoku Hiroshi Saitio(3-1-1) w walce z niepokonanym zwycięzcą turnieju Neo-Blood Shigeyuki Uchiyamą(7-0). Obecne rozpiski obu gal w rozwinięciu.
DREAM 11
Announced:
Light: Tatsuya Kawajiri 24-5-2 vs. 2-2-0 Melchor “Barracuda” Manibusan
Super-Hulk Tournament Semi-Final:
Rameau Thierry Sokoudjou 6-4-0 vs. 10-5-1 Bob Sapp
Previously Announced:
Super-Hulk Semi-Finals:
Ikuhisa Minowa 42-30-8 vs. 2-2-0 Hong Choi Man
Lightweight Title Fight:
Joachim Hansen (champion) 19-7-1 vs. 21-4-0 Shinya Aoki (challenger)
DREAM Featherweight GP Semi-Finals:
Hideo Tokoro 22-16-1 vs. 11-6-1 Hiroyuki Takaya
Joe Warren 2-0-0 vs. 5-2-0 Bibiano Fernandes
Reserve: Kazuyuki Miyata 7-7-0 vs. 11-5-3 Daiki “DJ Taiki” Hata
Light: Dai
Powracający do MMA po porażce na zasadach K-1 z Masato Tatsuya Kawajiiri(24-5-2) zmierzy się podczas gali Dream 11 z Melchorem “Barracuda” Manibusanem(2-2).
Ponadto Pancrase uporządkowało kolejność walk na Pancrase Changing Tour. Wystąpi znany z bardziej z Sengoku Hiroshi Saitio(3-1-1) w walce z niepokonanym zwycięzcą turnieju Neo-Blood Shigeyuki Uchiyamą(7-0). Obecne rozpiski obu gal w rozwinięciu.
DREAM 11
Announced:
Light: Tatsuya Kawajiri 24-5-2 vs. 2-2-0 Melchor “Barracuda” Manibusan
Super-Hulk Tournament Semi-Final:
Rameau Thierry Sokoudjou 6-4-0 vs. 10-5-1 Bob Sapp
Previously Announced:
Super-Hulk Semi-Finals:
Ikuhisa Minowa 42-30-8 vs. 2-2-0 Hong Choi Man
Lightweight Title Fight:
Joachim Hansen (champion) 19-7-1 vs. 21-4-0 Shinya Aoki (challenger)
DREAM Featherweight GP Semi-Finals:
Hideo Tokoro 22-16-1 vs. 11-6-1 Hiroyuki Takaya
Joe Warren 2-0-0 vs. 5-2-0 Bibiano Fernandes
Reserve: Kazuyuki Miyata 7-7-0 vs. 11-5-3 Daiki “DJ Taiki” Hata
Light: Daisuke Nakamura 20-10-0 vs. TBA
PANCRASE CHANGING TOUR
Main-Event:
10. Welter: Tomoyoshi Iwamiya 6-9-0 vs. 2-1-1 Shingo Suzuki
9. Light: Eriya Matsuda 7-7-0 vs. 8-5-3 Keigo Hirayama
8. Feather: Hirotoshi Saito 3-1-1 vs. 7-0-0 Shigeyuki Uchiyama
7. Middle: Kenji Nagai 5-9-2 vs. Go
6. Fly: Yuichiro Yajima 7-7-1 vs. Katsuo
5. Bantam: Hayato Shimizu 4-3-2 vs. 1-4-0 Ryo Saito
4. Feather: Yusuke Kawanago 3-0-0 vs. 4-3-0 Tomoyuki Miyaji
3. Bantam: Shoko Sato 4-1-0 vs. 3-3-0 Daisuke Endo
2. Light: Junichi Ota 2-3-1 vs. Katsunori Takahashi
1. Fly: Takashi Nakamura vs. 3-2-0 Ryosuke Tanuma