MMA PLUFCDramatyczne kopnięcie w kolano na ostatnim UFC! Bukauskas broni pogromcy: Taka jego praca!

Dramatyczne kopnięcie w kolano na ostatnim UFC! Bukauskas broni pogromcy: Taka jego praca!

Na ostatniej gali UFC Fight Night 191 w Las Vegas, która odbyła się w minioną sobotę kibice oglądali dramatyczne kopnięcie w kolano.

Sytuacja miała miejsce w walce Khalila Rountree z Modestasem Bukauskasem.

Walkę tę wygrał Amerykanin pokonując rywala przez kopnięcie w kolano, po którym Bukauskas już nie wstał:

Dramatyczne kopnięcie w kolano na ostatnim UFC! Bukauskas broni pogromcy: Taka jego praca!

Mimo tego, że takie kopnięcia zawsze wywołują dyskusję w środowisku MMA o legalności ciosu, to Bukauskas nie zamierza płakać nad poharatanym stawem i przyjmuje porażkę na klatę.

W swoich mediach społecznościowych odniósł się do tej porażki i odwiódł krytyków Khalila Rountree od negatywnych komentarzy w kierunku jego rywala, zaznaczając że ten jedynie wykonywał swoją pracę:

“Zrobiłem rezonans magnetyczny po powrocie do domu. Prawdopodobnie mam uszkodzone więzadła. Ale proszę, dajcie mojemu rywalowi trochę luzu. To kopnięcie było dobre, a moja praca polega na obronie takich kopnięć, czego nie uczyniłem. Niech cieszy się wygraną!”

Zobacz także:

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63! Czekacie?

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Glory 78: Arkadiusz Wrzosek wraca z piekieł i ciężko nokautuje legendę! Oglądaliście?

Fenomen! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wrócił po straszliwych problemach w Rotterdamie. W walce wieczoru nasz reprezentant zmierzył się z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę z Maroka.

UFC: Brunson zdominował i ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Tilla! [WIDEO]

Derek Brunson (23-7) zaskoczył swoją dominacją! Amerykanin dzielił i rządził podczas walki wieczoru w Las Vegas. Brunson ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Darrena Tilla (18-4-1).