MMA PLPunch DownDramatyczne informacje o stanie zdrowia Walusia po Punchdown 5: Dwa procent szans, że przeżyje

Dramatyczne informacje o stanie zdrowia Walusia po Punchdown 5: Dwa procent szans, że przeżyje

Niestety, dochodzą do nas dramatyczne informacje o stanie zdrowia Walusia po ostatniej gali Punchdown 5. Artur “Waluś” Walczak zapadł w śpiączkę po nokaucie, jaki otrzymał z rąk Zalesia w walce na zasadach slapfightingu.

Punchdown 5

Przypominamy, że Waluś przegrał starcie z Zalesiem przez nokaut, a potem stracił przytomność, której do teraz nie odzyskał. Były strongman przebywa teraz na oddziale intensywnej terapii w szpitalu we Wrocławiu.

Więcej o tej sytuacji pisaliśmy -> TUTAJ.

Dramatyczne informacje o stanie zdrowia Walusia po Punchdown 5: Dwa procent szans, że przeżyje

Przyjaciel Walusia – Bonus BGC, który pojechał do szpitala we Wrocławiu w mediach społecznościowych przekazał informacje o jego aktualnym stanie zdrowia, który jest krytyczny. Lekarze mają dawać mu zaledwie 2% szans na przeżycie!

Zdjęcie

Później Bonus BGC zamieścił tylko poniższy wpis, więc nowych informacji nie będziemy otrzymywać na bieżąco:

“Wszyscy mocno wierzymy . Wierzymy że znowu spotkamy się niebawem w takim składzie . Jest promyk nadziei. Aktualnie Artur jest w śpiączce farmakologicznej . Z szacunku do najbliższych i rodziny dalszych informacji nie będę podawać . Walczymy do końca o jego zdrowie 💪 Trzymaj się Artur ❤️”

Zobacz także:

Parke odpowiada na wyzwanie i zgłasza gotowość na walkę z… Kazikiem Klimatem Kartelem!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Normana Parke (28-7-1). Były tymczasowy mistrz KSW jest otwarty na walkę z… Wojciechem ”Kazikiem Klimatem Kartelem” Ochnickim. ”Stormin” wspomniał o walce w boksie oraz formule MMA.

Dojdzie do rewanżu Pudzianowskiego z Bombardierem w Senegalu? Polak jest otwarty!

To byłaby dopiero historia! Mariusz Pudzianowski (15-7) postanowił zareagować na zaproszenie Bombardiera (2-0), który chciałby sprawdzić się z naszym reprezentantem w zapasach. Polak jest otwarty na nowe wyzwania.

Krzysztof Stanowski ostro skomentował nadchodzącą walkę Marcina Najmana na MMA VIP 3!

Krzysztof Stanowski za pomocą twittera postanowił skomentować nadchodzącą walkę Marcina Najmana. Dziennikarz jest zażenowany takim posunięciem ze strony ”El Testosterona”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis