Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLONE ChampionshipDramatyczna wiadomość! Były pretendent do tytułu mistrzowskiego One Championship nie żyje!

Dramatyczna wiadomość! Były pretendent do tytułu mistrzowskiego One Championship nie żyje!

Niestety, we wtorek rano dotarła do nas tragiczna wiadomość! Były pretendent do tytułu mistrzowskiego organizacji One Championship – Iuri Lapicus nie żyje! Miał 27 lat.

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego One Championship nie żyje

Informację o śmierci zawodnika mieszanych sztuk walki, azjatycka organizacja przekazała w swoich mediach społecznościowych:

“Drużyna One Championship jest zasmucona informacjami o tragicznej śmierci Iuriego Lapicusa. Nasze myśli i modlitwy kierujemy w tym trudnym czasie do jego bliskich. Spoczywaj w pokoju Iuri.”

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego One Championship nie żyje!

Lapicus zginął w poniedziałek w wypadku motocyklowym we Włoszech. Wg otrzymanych informacji, Lapicus miał zderzyć się z samochodem, który kierowała kobieta. Nie wiemy, który kierująćy ponosi winę za to zdarzenie drogowe.

27-latek od poniedziałku przebywał w śpiączce.

Lapicus posiadał rekord w MMA w postaci 14 zwycięstw i 2 porażek. Walczył w wadze półśredniej. W organizacji ONE zadebiutował w 2019 roku. O pas mistrzowski walczył w 2020 roku, ale starcie mistrzowskie przegrał z Christianem Lee przez TKO w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

UFC wróci do Polski? Dana White zabiera głos w sprawie gal w Europie!

Szef organizacji UFC – Dana White zdradził, że organizacja jest gotowa, aby wrócić do takich krajów jak Szwecja, Czechy czy Polska oraz odwiedzić Włochy i Hiszpanię. Wspomniał też, że odwiedzenie tych wszystkich miejsc zajęłoby około 3 lata.

Wściekły Don Kasjo o Denisie: To jest żenujące! Wielki prawilniak, zasadowiec i kopie! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się rozmowa z Kasjuszem Życińskim, który został zapytany o sobotnią galę High League 6 w Katowicach. ”Don Kasjo” w mocnych słowach wypowiedział się o postawie Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Kasjusz zapewnia, że freakowa organizacja powinna pożegnać się/rozstać z ”Bad Boyem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis