MMA PLUFCDramatyczna kontuzja Chrisa Weidmana na UFC 261! Anderson Silva wspiera byłego mistrza! Piękny wpis “Pająka”

Dramatyczna kontuzja Chrisa Weidmana na UFC 261! Anderson Silva wspiera byłego mistrza! Piękny wpis “Pająka”

Dramatyczna kontuzja nogi Chrisa Weidmana na UFC 261! Były mistrz wagi średniej w starciu z Uriahem Hallem doznał potwornego złamania nogi po wyprowadzeniu pierwszego kopnięcia w walce.

Starcie między Weidmanem a Hallem trwało 17 sekund i zakończyło się dramatycznie!

Chris Weidman po występie na UFC 261 został szybko przetransportowany do pobliskiego szpitala, gdzie lekarze pracują nad złożeniem jego nogi w całość. Z pewnością czeka go teraz długa przerwa od startów. Nie wiadomo nawet, czy Amerykanin kiedykolwiek wróci do startów.

Dramatyczna kontuzja Chrisa Weidmana na UFC 261! Anderson Silva wspiera byłego mistrza! Piękny wpis “Pająka”

Słowa wsparcia w kierunku Weidmana skierował jego były rywal, Anderson Silva. “Pająk” w 2013 roku doznał takiej samej kontuzji w walce z… Chrisem Weidmanem. Było to na gali UFC 168, gdzie obaj zawodnicy mierzyli się w rewanżowym starciu:

Anderson Silva Broke Leg With Kick

“Pająk” wie zatem doskonale co czuje zawodnik w takich chwilach i postanowił zamieścić na Instagramie wpis ze wsparciem byłego rywala:

“Moje najgłębsze i najszczersze wyrazy wsparcia, mistrzu. Miej wiarę i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. W tej chwili życzę Tobie i Twojej rodzinie światła, miłości i wiedzy. Do fanów tego sportu: proszę, uszanujmy czas dla tego niesamowitego wojownika i życzmy mu, aby wkrótce doszedł do siebie w 100%. Niech Bóg pobłogosławi Ciebie i Twoją rodzinę, Chris.”

Zobacz także:

UFC 261 – wyniki

Po raz pierwszy od ponad roku na gali UFC pojawią się widzowie. W rozpisce znalazły się aż trzy walki mistrzowskie z rewanżowym starcie Kamaru Usmana z Jorge Masvidalem na czele.

Bonusy po UFC 261. Mistrzowie nagrodzeni za efektowne nokauty [WIDEO]

Za nami rewelacyjna gala UFC 261 w Jacksonville na Florydzie. Po wydarzeniu, które tym razem z trybun mogli oglądać fani tradycyjnie przyznano dodatkowe bonusy pieniężne.

KSW 60: De Fries vs. Narkun 2 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali KSW 60, która odbędzie się już w sobotni wieczór.