MMA PLBoksDramat w ringu bokserskim! Pięściarz doznał wylewu krwi do mózgu podczas walki i… zaczął bić w powietrze [WIDEO]

Dramat w ringu bokserskim! Pięściarz doznał wylewu krwi do mózgu podczas walki i… zaczął bić w powietrze [WIDEO]

Wielki dramat w ringu bokserskim podczas afrykańskiej gali pięściarskiej! Podczas pojedynku między Simiso Buthelezim a Siphesihle Mntungwą doszło do niespodziewanych wydarzeń!

Dramat w ringu bokserskim

Wszystko działo się podczas gali bokserskiej zorganizowanej w Durbanie w Republice Południowej Afryki. Stawką pojedynku był afrykański pas mistrzowski WBF w wadze lekkiej.

Starcie to trwało do dziesiątej rundy. Buthelezi przeważał nad rywalem niemal przez cały pojedynek, dopóki nie wydarzyła się tragedia.

Dramat w ringu bokserskim!

Otóż, w 10. odsłonie tego pięściarskiego pojedynku Buthelezi posłał na deski Mntungwę, a gdy ten wstał i sędzia wznowił pojedynek zaczęły dziać się rzeczy niespodziewane.

Simiso Buthelezi nagle odwrócił się, tracąc perspektywę i zaczął bić w powietrze myśląc, że tam znajduje się jego rywal.

Sędzia szybko przerwał pojedynek, a Buthelezi został zawieziony do szpitala.

Zobaczcie jak to wyglądało:

W szpitalu natomiast okazało się, że pięściarz doznał wylewu krwi do mózgu. W momencie przyjęcia do szpitala jego stan był krytyczny. Obecnie – na szczęście! – jest już stabilny, choć ciągle przebywa on w szpitalu.

Zobacz także:

Zawodnik MMA ostro o Marcinie Różalskim: Ostatnio Barnett pokonał tego pajaca!  Co wy na to?

To zaskakująca wypowiedź! Doświadczony zawodnik MMA – Nills Van Noord (21-10-2) postanowił na instagramie skomentować ogłoszony powrót Marcina Różalskiego. Były mistrz KSW wystąpi osiemnastego czerwca na gali w Toruniu. Będzie to starcie w formule K-1 w małych rękawicach z utytułowanym Errolem Zimmermanem.

Szalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne! Widzieliście?

Szalony Reporter w mocnych słowach skomentował całe zamieszanie przy gali High League 3, która w sobotę odbyła się w Ergo Arenie. Postanowił dodatkowo wypowiedzieć się o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis