MMA PLBoksDoszło do wymiany zdań Ferrariego z Łaszczykiem: Nie wiesz co to ciężka praca i wyrzeczenia!

Doszło do wymiany zdań Ferrariego z Łaszczykiem: Nie wiesz co to ciężka praca i wyrzeczenia!

Szybko doszło do wymiany zdań pomiędzy Amadeuszem Roślikiem, a Kamilem Łaszczykiem (30-0, 11 KO). Doświadczony pięściarz postanowił zareagować na wpis ”Ferrariego” na twitterze.

Ferrari

Ostatni pojedynek Amadeusz stoczył na FAME MMA 13. Miało to być głośne zakończenie konfliktu z Adrianem Polańskim na szalonych zasadach ”no time limit”. Ostatecznie walka odbyła się na zasadach bokserskich i nie zachwyciła…

Widzieliśmy 3-rundy, a po nich niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Adrian ”Polak” Polański. Po walce pojawiło się sporo komentarzy nie zgadzających się z werdyktem. Trzeba jednak przyznać, że starcie należało do wyrównanych.

Jest wymiana zdań!

Na twitterze doszło do wymiany zdań pomiędzy Amadeuszem Roślikiem, a Kamilem Łaszczykiem.

KAMIL LESZCZYK O MMA: LEŻĄ TYŁKIEM NA GŁOWIE. Pseudonim szczurek a więc ty mały szczurze nie fikaj do mnie bo w mma bym cię podniósł je**ął tobą o glebę później usiadłbym ci dupa na twarzy i spełniłyby się wszystkie twoje koszmary… co do kretyna na teście IQ tez bym cię ośmieszył

Nie zamierzam z tobą dyskutować, bo ze sportem nie masz nic wspólnego.Nie wiesz co to ciężka praca,wyrzeczenia i prawdziwy sport.Wziąłeś się znikąd i cwaniakujesz.Wiecej szacunku do prawdziwych sportowców.

Ale to ty dzwonisz

Sposób w jaki się promujesz (czy to ironia czy nie) obraza prawdziwych sportowców, a ty nim nie jesteś i dobrze to wiesz ze nie możesz równać się z nami zawodowcami którzy poświęcają temu całe życie.

W materiale, który nagrałem nie nazywam się sportowcem a wręcz przeciwnie za to skoro już mówisz o obrażaniu to ty mnie wyzwałeś nawet mnie nie znając

To gdzie rozmawiamy tam gdzie zacząłeś w prywatnych wiadomościach na instagramie czy tutaj?

Zobacz także:

Przegrał z Ruchałą w KSW, a teraz pokonuje kolejnego byłego zawodnika UFC! Bażant zaskakuje! [WIDEO] Widzieliście?

Daniel Bażant (7-3) ma za sobą jakże ważne zwycięstwo. Reprezentant Chorwacji na sobotniej gali FNC 7 w Puli zmierzył się z kolejnym zawodnikiem, który ma za sobą przeszłość w UFC. Zawodnik publiczności po raz pierwszy obronił tytuł organizacji.

Dariusz Michalczewski o dzisiejszych czasach: Młodzież ma teraz za dobre, łatwe i wygodne życie! Co wy na to?

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) były mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej w rozmowie z Super Express wypowiedział się o dzisiejszych czasach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis