MMA PLMarcin NajmanDoszło do starcia Najmana z hejterami w realnym życiu! ”El Testosteron” mocno zareagował! [WIDEO]

Doszło do starcia Najmana z hejterami w realnym życiu! ”El Testosteron” mocno zareagował! [WIDEO]

Marcin Najman postanowił w mediach społecznościowych udostępnić nagranie z tik toka, które błyskawicznie zdobyło milion wyświetleń. Doszło na nim do starcia ”El Testosterona” z hejterami w realnym życiu! Częstochowianin postanowił mocno zareagować.

Najman

Ostatnie starcie częstochowianina miało miejsce w walce wieczoru MMA VIP 4. Pojawiło się sporo kontrowersji po przerwaniu sędziego Piotra Michalaka. Najman po jednym z pierwszych ciosów padł na deski. Dąbrowski był z góry i miał sporo czasu. Mimo wszystko nie potrafił wykorzystać okazji i wykończyć roboty. W drugiej rundzie ”El Testosteron” ruszył po nogi, lecz oponent był na to przygotowany. Doszło do wymiany ciosów. ”Misiek z Nadarzyna” był mocno wstrząśnięty – sędzia nie zamierzał ryzykować i szybko przerwał.

Już w tym momencie wiemy, że ”El Testosteron” w tym roku stoczy dwa pojedynki. Jednym z nich będzie rywalizacja na gołe pięści. W organizacji WOTORE dojdzie do walki z Pawłem Jóźwiakiem.

Mocna reakcja Marcina Najmana!

Jak się okazuje doszło do starcia Marcina Najmana z hejterami. Jak to wyglądało i co dokładnie się stało? ”El Testosteron” o wszystkim opowiedział w nowym nagraniu.

Moi drodzy miałem okazję kilka dni temu przekonać się jak wygląda spotkanie hejterów z internetu, sprzed komputera, telefonu i także dużej odległości. Jak wygląda takie spotkanie później oko w oko, w życiu realnym. Szedłem sobie z rodziną z córką, żoną i pieskiem koło takiego boiska. Grało tam takich z 10 między 18-20 lat. Kibicowały im jakieś narzeczone, więc podejrzewam, że chyba to był powód żeby się popisać. Jak odszedłem i byłem już w jakieś odległości 200-300 metrów dalej usłyszałem z daleka jakieś zaczepne odgłosy w swoim kierunku. No, więc postanowiłem się wrócić i dopytać, który to taki odważny. I pokaże wam jak to starcie wyglądało w życiu realnym.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Daro Lew mocno o przejściu Soldicia: Głupotą jest promować takich zawodników! Olał fanów w Polsce! Co wy na to?

Dariusz Kazmierczuk zaskoczył wypowiedzią na swoim kanale YouTube. ”Daro Lew” postanowił zabrać głos w sprawie Roberto Soldicia (20-3), który zdecydował w jakiej organizacji będzie toczył następne pojedynki. Chorwat podpisał kontrakt z One Championship.

Joanna Murańska uderza w Nitro: Ludzie płaczą przez zakompleksionego Sritro! Widzieliście?

Joanna Murańska tak samo jak jej mąż oraz syn, nie chce pozostawić na Nitrozyniaku suchej nitki. Na Instagramie opublikowała wpis wraz ze screenem tweeta, na którym zarzuciła Górskiemu, że demoralizuje polską młodzież.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis