MMA PLMMA AttackDoszło do rozmowy! Murański o walce z ”Kornikiem”: Jest przepaść galaktyczna między nami!

Doszło do rozmowy! Murański o walce z ”Kornikiem”: Jest przepaść galaktyczna między nami!

Na kanale MMA ATTACK doszło do rozmowy Artura Sowińskiego z Mateuszem Murańskim. Dwie strony w przyszłości nie wykluczają takiego zestawienia. ”Muran” zapewnił, że obecnie jest zbyt duża różnica poziomów.

Murański

”Kornik” w mediach społecznościowych jakiś czas temu przyznał, że chętnie na MMA ATTACK 4 stoczy dwie walki jednego wieczoru. Byłoby to oczywiście starcie z wspomnianym już Mateuszem.

Już dziś odbędzie się 4 edycja w Będzinie. W co-main evencie Mateusz Murański na zasadach boksu (w meksykańskich rękawicach) zmierzy się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem. Wysoko w karcie pojawi się również ”Kornik”, który zmierzy się ze zdecydowanie cięższym ”Bubu”.

Jest rozmowa!

Na kanale MMA ATTACK doszło do rozmowy Mateusza Murańskiego z Arturem Sowińskim.

Prowadzący: O mamy tutaj Artura. Komentarze, które się pojawiły przed galą MMA ATTACK 4, że jesteś gotowy wyjść do drugiej walki tego samego wieczoru.

Artur Sowiński: Taka prawda. Tutaj absolutnie nie chcę wprowadzać jakiejś złej krwi, bo ja do Mateusza nic nie mam. Ja tutaj określam po prostu poziom sportowy/umiejętności. My sportowcy możemy takich walk zrobić po prostu więcej na gali z odpowiednimi przeciwnikami, a w tym worku odpowiednich przeciwników uważam Mateusza również. Dobrze jest zawodnikiem cięższym, ostatnio bardzo przykłada się do treningów, ma tych walk coraz więcej – co nie zmienia faktu, że jeszcze troszkę brakuje.

Prowadzący: Powiedz mi Mateusz czy Ty byłbyś gotowy, gdybyś wygrał z ”Psychopatą”, na taką właśnie walkę? Jednego wieczoru na MMA ATTACK 4!

Mateusz Murański: Słuchaj pewnie i byłbym gotowy no, ale tutaj patrzmy realnie i realistycznie. Tutaj Artur to jest przepaść galaktyczna między nami. Na pewno jeśli chodzi o płaszczyznę MMA. Jest to gość, które śledziłem i oglądałem w liceum/gimnazjum, więc może kiedyś kurczę ”hej przygodo”, ale na pewno nie na ten moment.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Bakocević zapowiada przed walką: Mogę znokautować Mateusza Murańskiego, a potem jego ojca!  Co wy na to?

Vaso Bakocević nie jest przyzwyczajony do roli ulubieńca kibiców. Zwykle “Psychopata” wychodzi do walki z nastawieniem, że jest sam przeciw wszystkim, a tym razem dostaje od polskich kibiców mnóstwo pokrzepiających wiadomości z prośbami o znokautowanie kontrowersyjnego freak-fightera Mateusza Murańskiego, z którym zmierzy się jutro na gali MMA Attack 4 w Będzin Arena. – Nie obchodzi mnie, czemu tak go nienawidzą. Znokautuję go na 1000 procent. To dla mnie kawał mięsa, rozerwę go na strzępy – zapewnia 33-letni Bakocević.

Będzie się działo! Już jutro gala MFG 4 w Polkowicach! Będziecie oglądać?

Już w tę niedzielę odbędzie się gala MFG 4 – Polkowice Fight Night, podczas której zaprezentują się zawodnicy K-1 oraz MMA trenujący na co dzień w klubie Armia Polkowice. Federacja MFG zorganizowała swoją debiutancką galę we wrześniu zeszłego roku i z powodzeniem zorganizowała już trzy gale, przebojem wdzierając się na polską scenę sportów walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis