MMA PLJan BłachowiczDoszło do pierwszej konfrontacji Błachowicza z Rakiciem: Nie pozostawię mojej legendarnej polskiej siły w pokoju!

Doszło do pierwszej konfrontacji Błachowicza z Rakiciem: Nie pozostawię mojej legendarnej polskiej siły w pokoju!

Mamy pierwszą wymianę zdań pomiędzy Janem Błachowiczem (28-9), a Aleksandarem Rakiciem (14-2). Do takiego starcia dojdzie dwudziestego szóstego marca w Stanach Zjednoczonych. Warto dodać, że reprezentant Serbii jest bardzo blisko mistrzowskiej szansy. Błachowicz zaś będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu.

Błachowicz

”Rocket” pod koniec 2019 roku doznał pierwszej przegranej pod banderą UFC. Trzeba jednak zaznaczyć, że przegrana na punkty z Volkanem Oezdemirem należała do tych mocno dyskusyjnych.

Od tego czasu Serb odnotował dwa ważne zwycięstwa. Rakić jednogłośną decyzją sędziów pokonał Anthony Smitha oraz Thiago Santosa.

Błachowicz: Tym razem nie spi**dolę tego jak ostatnio!

Jan Błachowicz (28-9) i Aleksandar Rakić (14-2) zostali zaproszeni do podcastu byłego mistrza – Michaela Bispinga. W końcówce doszło do pierwszej wymiany zdań.

Aleksandar Rakić: Życzę mu udanych przygotowań. Mam nadzieję, że pozostanie zdrowy. Bądź gotów na 26 marca.

Jan Błachowicz: Dziękuję. Będę gotowy. Tym razem nie pozostawię mojej legendarnej polskiej siły w pokoju hotelowym. Zabiorę ją ze sobą. Bądź gotowy!

Aleksandar Rakić: Świetnie! To właśnie chciałem usłyszeć, bo 26 marca chcę walczyć z najlepszym Janem Błachowiczem w historii.

Jan Błachowicz:  Obiecuję ci, że tak będzie!

Aleksandar Rakić: Dziękuję!

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Cały podcast zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Cudo! Jan Błachowicz ma swojego sobowtóra zrobionego z klocków lego! Widzieliście?

Robi wrażenie! Mowa o sobowtórze Jana Błachowicza (28-9), którą możecie zobaczyć na wystawie klocków lego. Polak nie zamierza się poddać i jeszcze raz w niedalekiej przyszłości sięgnąć po tytuł UFC w wadze półciężkiej.

To już pewne! Jaś Kapela zawalczy na Prime Show MMA! Co wy na to?

To nie koniec informacji od organizacji Prime Show MMA na dzisiaj! Już oficjalnie Jaś Kapela zawalczy w mieszanych sztukach walki. Podczas wtorkowej konferencji prasowej poznamy jego przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis