MMA PLFAME MMADoszło do konfrontacji słownej Marcina Wrzoska z ”Szelim”: Z czego Ty ku**a jesteś znany?

Doszło do konfrontacji słownej Marcina Wrzoska z ”Szelim”: Z czego Ty ku**a jesteś znany?

Wszystko na to wskazuje, że Marcin Wrzosek stoczy kolejny pojedynek w organizacji FAME MMA. ”Polish Zombie” zmierzy się z cięższym Piotrem Szeligą. Podczas wczorajszych ”Aferek” doszło do konfrontacji słownej. Wrzosek jest pewny siebie przed potencjalnym starciem.

Wrzosek

Były mistrz KSW zawalczy w formule K-1? Wrzosek proponuje, aby były dozwolone uderzenia łokciem i kolana, bowiem w taki sposób chce ukarać ”Szeliego”.

Ostatni pojedynek Piotr stoczył na 14-edycji w Tauron Arenie. Było to największe wyzwanie w dotychczasowej przygodzie ”Szeliego”, bowiem w rzymskiej klatce zmierzył się z doświadczonym Normanem Parke. ”Stormin” bez zaskoczenia w drugiej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Jest konfrontacja słowna!

Podczas ”Aferek” doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Marcinem Wrzoskiem, a Piotrem Szeligą.

Marcin Wrzosek: Jak chciałeś, żebym Ci pomógł z jakimiś tam rzeczami, to pisałem do mnie jak do ziomka. Zdarzyło się potencjalne potknięcie nogi, a Ty jaka jakaś pała zaczynasz mi wbijać na jakimś lajvie, to mnie tak wku*wiło. Ja Ci wtedy napisałem wiadomość na instagramie, możesz zobaczyć i Ty od razu najeżony, bo zgrywasz jakiegoś cwaniaczka. Pisałeś ”nie będę się z Tobą bił, Ty jesteś za dobry, bla bla”. No dobra, to po ch** się wypowiadasz po prostu? (…) Ziomuś Ty powiedziałeś, że ja przychodzę… Z czego Ty ku**a jesteś znany? Jesteś jak Mario trener, który skakał przed kamerą. ”Nie ma opi***dalanka od ranka, sztosy kabanosy”.

Cała konfrontacja słowna poniżej:

Zobacz także:

Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z UFC! Zgarnie więcej pieniędzy niż niejeden zawodnik! Widzieliście?

Popularny tiktoker, instagramer i szeroko pojęta popularna postać w internecie – Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z organizacją UFC! Rosjanin ma zarabiać więcej niż niejeden zawodnik amerykańskiego giganta.

Chimaev o niedoszłej walce z Diazem: Gdybym z nim walczył, to bym go zabił i trafił do więzienia! Co wy na to?

Khamzat Chimaev (12-0) w jego przypadku – pewności siebie nie można mu odmówić! ”Borz” na konferencji zapewnił, że Nate Diaz (21-13) powinien podziękować Bogu, że nie doszło do ich walki. Chimaev jest przekonany, że zdemolowałby Amerykanina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis