MMA PLMMA-VIPDoszło do konfrontacji GSP i Gruchały z Miśkiem z Nadarzyna na konferencji MMA VIP 3!

Doszło do konfrontacji GSP i Gruchały z Miśkiem z Nadarzyna na konferencji MMA VIP 3!

Ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, gdzie GSP oraz Remi Gruchała w mocnych słowach wypowiedzieli się o Mirosławie Dąbrowskim. Dziś doszło do konfrontacji na drugiej konferencji prasowej promującą MMA VIP 3.

Trzeba przyznać, że w nagraniu padały mocne słowa.

GSP: Ty k**wa co to jest w ogóle za akcja, że ten twój przeciwnik Scarface śmieszny wypowiada takie rzeczy. Co to w ogóle jest. Słuchaj misiu my przyjechaliśmy na konferencję do Najmana i podeszliśmy do was jak do przeciwników. Może nie powiem, że z szacunkiem, ale z kulturą. I teraz tak chłopak od Ciebie wyzywa mojego koleszkę od konfidentów?      

Remi Gruchała: Może pomylił mnie z twoim wspólnikiem.

GSP: Może ze szlachetem, na którego są papiery i z którym bujasz się misiu. Co to są za krzywe akcje. Takie pomówienia bez żadnych papierów, bez żadnej podkładki.   

Remi Gruchała: Niech pokaże papiery na konferencji prasowej.

GSP: Niech pokaże. Jak nie pokaże, a Ty mu nie wbijesz to my Cię walimy normalnie na dziurę. Ty jesteś gangsterem? To nie są te czasy. Ty chodzisz promujesz konfidentów, a opowiadasz o zasadach. Żaden dobry chłopak już Ci nie powinien wity kopsać. Ty robisz z siebie wielkiego gangstera, a taka jest prawda, że kto się uważa za największego gangstera zazwyczaj pierwszy idzie z ucha. Jak to jest, że Ciebie zatrzymali z tematem i bronią, i tak nagle Cię puścili. Bo masz układy? To dlaczego wszyscy gangsterzy nie są na wolności? Przecież mają pieniądze/układy. Jakby tak każdego z bronią i narkotykami puszczali to może Ty lepiej to wyjaśnij? W dupie Ci się poj**ało dziadu!   

Całe nagranie poniżej:

Doszło do wymiany zdań!

Mirosław Dąbrowski również był obecny podczas konferencji prasowej przed MMA VIP 3. Tym samym doszło do konfrontacji z Remi Gruchałą i GSP, którzy nie tak dawno wypowiedzieli się o nim w mocny sposób.

Remi Gruchała: Skoro mowa o papierach to Misiek mój przeciwnik, a twój kolega mówił coś o papierach, że przyniesie na konferencje. Twój zawodnik, którego wystawiłeś.

Misiek z Nadarzyna: Słuchaj to nie jest mój zawodnik to jest chłopak, który prosił mnie o możliwość wystąpienia na gali.

Remi Gruchała: No chłop co się podpisuje twoim nazwiskiem.

Misiek z Nadarzyna: Dzięki znajomości z Marcinem i Darkiem po prostu oni go tam przyjęli, ale tu ja nie mam nic wspólnego w sensie ani finansowym ani nie promuje.

GSP: Ale wiesz chłop mówi, że jest Team Misiek.

Misiek z Nadarzyna: No tak, ale Maciek wiele osób tak może mówić. To są bzdety.

Remi Gruchała: Ale wystawiasz go do walki.

Misiek z Nadarzyna: No to z nim załatwisz.

Remi Gruchała: Słuchaj ktoś obraża drugiego od konfidentów, a nie ma na to papierów. To kto to jest?

Zobacz także:

Nie będzie freak fightów w Rosji? Szef związku MMA domaga się zmiany przepisów!

Ostatni freak fight w Rosji wzbudził duże kontrowersje. Mowa o starciu Witalij Miłonowa rosyjskiego polityka (znanego ze swoich homofobicznych poglądów), który przegrał z rosyjsko-ukraińskim aktorem Nikitą Dżigurdą. Po tym pojedynku szef rosyjskiego związku MMA domaga się zmiany przepisów.

Bombardier zapowiada przed walką z Pudzianem: Będę królem Polski w tej kategorii! Będzie?

Już w sobotę 23 października w Łodzi będzie miała miejsce gala KSW 64. W co-main evencie dojdzie do długo wyczekiwanej walki pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (15-7) a Serginem Ousmanem Dia (2-0).