MMA PLFAME MMADoszło do konfrontacji. Dzik był wściekły! [WIDEO]

Doszło do konfrontacji. Dzik był wściekły! [WIDEO]

Maciej Rataj parokrotnie wspominał, że chętnie w swoim następnym pojedynku zmierzy się z Damianem Daffem. Nie brakowało mocnych słów. Teraz doszło do konfrontacji za kulisami pierwszej konferencji prasowej promującą FAME MMA 7. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie już niebawem.

Maciek zadebiutował pod koniec marca na FAME MMA 6, gdy miał do wyjaśnienia swój konflikt z Kasjuszem Życińskim. Dodać również trzeba, że Rataj trenuje pod okiem Antoniego Chmielewskiego, który należy do najbardziej doświadczonych zawodników MMA w naszym kraju. Wracając do walki – rezultat był dość zaskakujący, bo Kasjusz to były bokser, a walka zakończyła się duszeniem w parterze.

Było gorąco!

Damian Daff nie zamierzał tego tak zostawić i za kulisami konferencji prasowej spotkał się z Maciejem Ratajem, który nie szczędził mu mocnych słów. Niewykluczone, że na jednej z przyszłych gal zobaczymy takie zestawienie.

”Dzik” znany jest głównie z programów transmitowanych w MTV. Mowa o jego udziale w ”Ex na plaży” oraz uczestnictwie w ”Ekipie z Warszawy”. Damian z Leszna już od jakiegoś czasu pojawiał się przy galach FAME MMA i deklarował, że chętnie spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki.

Jak wspominał wejdzie do klatki, gdy pojawi się rywal, z którym będzie miał prawdziwą spinę. Długo nie musieliśmy na to czekać. Damian Gaff  wystąpił również na ostatniej edycji PunchDown na liście. Był twardy, ale przegrał rywalizację z mistrzem turniejowym Łukaszem Lupą.

Zobacz także:

Marek Piotrowski to wielka legenda! Pamiętacie?

Legenda Kickboxingu potrzebuje pomocy. Marek Piotrowski walczy o zdrowie

Tomasz Sarara celuje wysoko! Wedle was to realne scenariusze?

Wojownik z Krakowa rozpoczął treningi w MMA. Sarara celuje wysoko jeśli mowa o rywalach