MMA PLBoksDoświadczony pięściarz o zachowaniu Ferrariego: Niby Ferrari, a tu jak zwykły Garbus!

Doświadczony pięściarz o zachowaniu Ferrariego: Niby Ferrari, a tu jak zwykły Garbus!

Doświadczony pięściarz Rafał Jackiewicz (51-30-3, 22 KO) w mediach społecznościowych skomentował zachowanie Amadeusza Roślika. Popularny ”Ferrari” ponownie, to zrobił. Podopieczny Mirosława Oknińskiego postanowił na wywiadzie Moniki Laskowskiej zaatakować ”Sadka”, który obrażał go w internecie.

Ferrari

Amadeusz w najbliższą sobotę stoczy pierwszą walkę poza FAME MMA. ”Ferrari” podczas High League 4 w Gliwicach ma do wyjaśnienia konflikt z Pawłem Bombą.

Wspomnianą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Rafał Jackiewicz reaguje!

Rafał Jackiewicz (51-30-3, 22 KO) postanowił w mediach społecznościowych zareagować na zachowanie Amadeusza Roślika.

Nowa defincja JEBnięcia z ,,Niemca” . ,,PARTYZANT FRONTALNY”. Niby Ferrari, a tu jak zwykły Garbus (nie obrażając Garbusów).  ,,To nie jest też tak, że ja zaszedłem w okół po cichu, ja wszedłem frontalnie na niego”.  Niemcy w 1939 r też wJEBali się ,,FRONTALNIE” bez zapowiedzi

Nowa defincja JEBnięcia z ,,Niemca" ,,PARTYZANT FRONTALNY"Niby Ferrrarrriii a tu jak zwykły Garbus (nie obrażając…

Posted by Rafal Jackiewicz on Thursday, September 15, 2022

45-latek to przede wszystkim były mistrz Europy EBU w wadze półśredniej czy pretendent do tytułu mistrza świata federacji IBF w kategorii półśredniej.

Zobacz także:

Artur Szpilka mocno o zachowaniu Ferrariego: Mega nieeleganckie z partyzanta, jak fr*jer! Co wy na to?

Artur Szpilka na swoim panelu został zapytany o zachowanie Amadeusza Roślika. ”Ferrari” był zły na wypowiedzi ”Sadka”. Postanowił na wywiadzie Moniki Laskowskiego uderzyć wspomnianego ”Sadka”. Takie zachowanie kompletnie nie spodobało się popularnemu ”Szpili”.

High League 4: Mini Majk zaatakowany przez rywala! Salim mocno wczuł się w freaki! [WIDEO] Widzieliście?

To nie koniec tak zwanych dymów! Wydawało się, że przy tym zestawieniu jest spokojnie i będzie, to typowo sportowy pojedynek. Salim Chiboub postanowił ruszyć na przeciwnika i widzieliśmy face to face. W pewnym momencie rywal ”Mini Majka” mocno się wczuł…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis