MMA PLDamian JanikowskiDoświadczony Anglik, Tom Breese, rywalem Damiana Janikowskiego na KSW 74!

Doświadczony Anglik, Tom Breese, rywalem Damiana Janikowskiego na KSW 74!

Damian Janikowski poznał rywala na galę KSW 74. Przeciwnikiem Wrocławianina będzie były zawodnik UFC, Tom Breese.

Janikowski KSW

Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w zapasach, Damian Janikowski (7-4, 5 KO, 1 Sub), stanie przed kolejny bardzo trudnym wyzwaniem podczas KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim.  Rywalem Polaka będzie doświadczony Brytyjczyk lubiący kończyć swoje walki przed czasem, Tom Breese (14-3, 5 KO, 8 Sub). Do starcia w kategorii średniej dojdzie 10 września w Arenie Ostrów.

Bilety na galę KSW 74 dostępne w sprzedaży na ebilet.pl.

Tom Breese góruje doświadczeniem w MMA nad Damianem Janikowskim. Na swoim koncie ma nie tylko sześć walk więcej w rekordzie, ale również pojedynki dla organizacji BAMMA, Cage Warriors i UFC, w której toczył boje przez sześć lat. Breese w całej karierze wygrywał czternaście razy, z czego tylko jedna walka zakończyła się na kartach sędziowskich. Anglik aż osiem pojedynków kończył już w pierwszej rundzie, a w ostatnim czasie wywalczył i obronił pas mistrzowski holenderskiej organizacji Levels Fight League.

Damian Janikowski powróci do klatki KSW po efektownej wygranej z gali KSW 68, kiedy to już w pierwszej rundzie pojedynku znokautował Tomasza Jakubca. Były medalista olimpijski w zapasach został za to zwycięstwo wyróżniony podwójnym bonusem – za nokaut i walkę wieczoru. Był to drugi bonus dla Janikowskiego za nokaut i drugi za walkę wieczoru. Damian ma na swoim koncie siedem wygranych, z których aż sześć zdobył przed czasem.

Walka wieczoru | Main event

Walka o pas kategorii ciężkiej| KSW Hevyweight Championship Bout

120,2 kg/ 265 lb: Phil De Fries #C (21-6, 1NC, 5 KO, 12 Sub) vs Ricardo Prasel #1 (13-3, 4 KO, 9 Sub)

Karta główna | Main card

83,9 kg/185 lb: Damian Janikowski (7-4, 5 KO, 1 Sub) vs Tom Breese (14-3, 5 KO, 8 Sub)

120,2 kg/ 265 lb: Michał Kita #4 (21-14-1, 13 KO, 5 Sub) vs TBA

Informacja prasowa

Zobacz także:

Soldić o powodach przejścia do One Championship: To największa organizacja sportów walki na świecie!

Roberto Soldić (20-3) w programie The MMA Hour zdradził, dlaczego postanowił wybrać organizację One Championship. Wielu kibiców miało nadzieje, że ”RoboCop” podpisze kontrakt z największą organizacją na świecie. W grę również wchodził nowy kontrakt z KSW, lecz Roberto podkreśla, że wyczyścił kategorię średnią i półśrednią w polskiej organizacji.

Joanna Murańska uderza w Nitro: Ludzie płaczą przez zakompleksionego Sritro!

Joanna Murańska tak samo jak jej mąż oraz syn, nie chce pozostawić na Nitrozyniaku suchej nitki. Na Instagramie opublikowała wpis wraz ze screenem tweeta, na którym zarzuciła Górskiemu, że demoralizuje polską młodzież.

Marcin Najman twierdzi, ze Murański zbiegł z psychiatryka! “El Testosteron” apeluje: Pielęgniarze próbują go namierzyć!

Marcin Najman skomentował sytuacje, które odbyły się na ostatnich FAME CAGE’ach. Głównym bohaterem wydarzeń jest Jacek Murański. “El Testosteron” twierdzi, że “stary Muran” zbiegł z Choroszczy i po Polsce szukają go pielęgniarze w kaftanach. – Wskażcie, gdzie jest. To jest dla jego bezpieczeństwa – apeluje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis