MMA PLTriller Fight ClubDonald Trump chwali Vitora Belforta: Pokonałeś jednego z najlepszych zawodników wszechczasów

Donald Trump chwali Vitora Belforta: Pokonałeś jednego z najlepszych zawodników wszechczasów

Były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump chwali Vitora Belforta po jego efektownej wiktorii nad Evanderem Holyfieldem, którego znokautował w pierwszej rundzie na gali Triller Fight Club.

Donald Trump chwali Vitora Belforta

Donald Trump chwali Vitora Belforta: Pokonałeś jednego z najlepszych zawodników wszechczasów

Walkę 58-letniego byłego mistrza świata w boksie z 44-letnim byłym mistrzem UFC, Trump oglądał z trybun i był nawet jednym z członków ekipy komentatorskiej.

Po zwycięstwie Brazylijczyka, Trump nie szczędził pochwał w jego kierunku:

“Vitor, Twoja pozycja w sportach walki była już wysoka, ale dziś wieczorem jest jeszcze wyższa, ponieważ pokonałeś kogoś, kto jest prawdopodobnie jednym z największych wszech czasów. Nikt nie ma wątpliwości co do Evandera i wszyscy kochamy Evandera. Znam go i nigdy nie widziałem, żeby ktoś zrobił z nim to, co zrobiłeś z nim ty. Byłeś naprawdę fantastyczny”.

Zobacz także:

Materla po zwycięstwie na EFM SHOW 2: Jestem bardzo samokrytyczny co do tego pojedynku! [WIDEO]

W ubiegłą sobotę w Sofii miała miejsce gala EFM Show 2. W walce wieczoru Michał Materla pokonał Moise Rimbona przez jednogłośną decyzje sędziów. Tym samym zrewanżował się francuzowi za walkę sprzed 15 lat.

Skusi się? Artur Szpilka: Bokser vs. Bokser w MMA!

Nadal nie wiadomo, co dalej z karierą Artura Szpilki. Były pretendent do tytuł mistrza świata organizacji WBC nie zamyka sobie furtki na powrót do ringu, jednak również jest otwarty… na swój debiut w MMA!

Łukasz Jurkowski reaguje na pierwsze zwycięstwo transpłciowej ”zawodniczki”: Pi**dolony żart!

Łukasz Jurkowski (17-12) postanowił zareagować na twitterze! Mowa o Alana McLaughlin – została ona drugą transpłciową kobietą, która zadebiutowała w MMA. ”Juras” nie jest fanem takiego rozwiązania i zapewnia, że kwestią czasu jest aż dojdzie do tragedii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis