MMA PLDana WhiteDonald Trump chwali Danę White’a na wiecu wyborczym w Nevadzie [WIDEO]

Donald Trump chwali Danę White’a na wiecu wyborczym w Nevadzie [WIDEO]

Foto: Dana White

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump chwali Danę White’a na wiecu wyborczym w stanie Nevada. Urzędujący prezydent USA walczy o głosy w trwającej kampanii prezydenckiej przed zbliżającymi się wyborami.

Trump odwiedził Nevadę, gdzie miał spotkanie ze swoimi sympatykami. Wśród zaproszonych gości były osoby związane bezpośrednio z UFC – szef największej organizacji MMA na świecie Dana White oraz zawodnicy.

Wśród reprezentantów UFC na wiecu wyborczym Donalda Trumpa obecni byli: Justin Gaethje, Henry Cejudo i Colbby Covington.

Trump odniósł się do każdego z nich, ale słowa skierowane do Dany White’a w szczególności zapadły w pamięć.

Donald Trump chwali Danę White’a na wiecu wyborczym w Nevadzie

Trump w kontekście prezesa UFC wspominał niewesołe początki amerykańskiego giganta i wychwalał White’a za przebiegłość, która doprowadziła ostatecznie do sprzedaży UFC za 4 miliardy dolarów:

“Oddałem miejsce Danie bardzo dawno temu. Kiedy już wydawało się, że musieliśmy pakować biznes, na gale zaczęły przychodzić tłumy. Powiedziałem do Dany: Co tu u licha się dzieje? Mamy pełną halę, tutaj są tysiące ludzi!”. To było świetne uczucie i powiedziałem do Dany, żeby zrobił kolejną galę, potem następną i następną. I stało się prawdziwe UFC. Po latach on sprzedał tę firmę i dostał za nią dużą część. Sprzedał za cztery miliardy, to nie tak źle, co nie Dana? Dana White jest niesamowitym facetem i kocha swoich zawodników. Dba o nich i opiekuje się nimi, to fantastyczny człowiek!”

Prezydent Donald Trump jest wielkim fanem sporów walki i zapowiedział, że nadal zamierza promować UFC i sport na najwyższym światowym poziomie.

Zobacz także:

Zobaczcie co powiedział Kaczmarczyk po świetnym zwycięstwie! Chłopak daleko zajdzie?

Patryk Kaczmarczyk w piątek w Gliwicach zdobył szable mistrzowskie. Zobaczcie co powiedział Radomianin po ważnym zwycięstwie.

OFICJALNIE: Scott Askham vs. Mamed Khalidov 2 na KSW 55

W walce wieczoru gali KSW 55 zmierzą się Scott Askham (19-4) i Mamed Khalidov (34-7-2). Stawką pojedynku będzie posiadany przez Anglika mistrzowski pas kategorii średniej.