Donald Cerrone vs. Conor McGregor już 6 lipca na UFC 239? Ciekawa wskazówka na Instagramie

Od dłuższego czasu dużo mówi się o potencjalnym pojedynku pomiędzy Cerrone, a McGregorem. Ciekawą wskazówkę na swoim instagramowym profilu przedstawił “Kowboj”.

Na social media Donalda Cerrone pojawiło się ciekawe zdjęcie butelki Budweisera obok butelki Proper Twelve. Warto wspomnieć, że Donald jest twarzą piwa, a Proper 12. to twór Irlandczyka. W opisie przedstawiono, że oba trunki zmierzą się ze sobą 6 lipca czyli w dzień UFC 239.

“Budweiser vs Properwhisky 6 lipca”

Amerykanin ostatni raz walczył na UFC Brooklyn w styczniu, kiedy to wrócił do wagi lekkiej i w świetnym stylu wygrał z Alexandrem Hernandezem. Wcześniej pojedynki toczył w dywizji półśredniej, a jego ostatnim starciem w tej wadze była walka z Mike’m Perry. “Cowboy” zwyciężył wtedy przez poddanie pod koniec pierwszej rundy.

Conor McGregor tymczasem ostatni raz walczył w październiku, kiedy przegrał przez poddanie z mistrzem UFC Khabibem Nurmagomedovem w main evencie UFC 229. Po tym pojedynku Irlandczyk i Rosjanin oraz kilku członków ich ekip zaangażowało się w bójkę, zarówno w poza oktagonem jak i w nim. W styczniu McGregor otrzymał sześciomiesięczne zawieszenie za wcześniej wspomnianą awanturę. Do walki “Notorius” może już przystąpić już w kwietniu.