MMA PLUFCDonald Cerrone o emeryturze: Nie chcę kończyć kariery w taki sposób

Donald Cerrone o emeryturze: Nie chcę kończyć kariery w taki sposób

Donald Cerrone po porażce na minionej gali UFC on ESPN 24 nie ucieknie od pytań na temat swojej sportowej emerytury. “Kowboj” nie wygrał walki w oktagonie od… sześciu pojedynków.

Ostatni – ten z Alexem Morono w minioną sobotę – zakończył się porażką przez TKO w pierwszej rundzie. Warto dodać, że Morono wskoczył do walki z “Kowbojem” w ostatniej chwili zastępując Diego Sancheza.

Donald Cerrone o emeryturze: Nie chcę kończyć kariery w taki sposób

38-letni Cerrone jest rekordzistą UFC pod względem ilości zwycięstw w oktagonie, ale lata jego świetności ma już dawno za sobą.

Mimo kolejnej porażki, “Kowboj” jasno zasugerował, że jeszcze w oktagonie go zobaczymy:

“Jestem pewien, że będzie się teraz dużo mówić o tej porażce. Możliwe, że przejdę na emeryturę, możliwe, że to właśnie jest ten odpowiedni moment. Ale muszę coś zdecydować. Wiem, że wyszedłem tam i zacząłem dzisiaj zbyt ociężale. Musimy obejrzeć tę walkę, ocenić ją, zobaczyć i zdecydować. Ale jestem w dobrym nastroju. Pójdę do domu, do moich dwóch chłopców i spędzę czas z całą rodziną. To była gówniana noc w biurze, ale mam nadzieję, że UFC da mi jeszcze szansę.

Nie chcę odpowiadać na pytania o swoją emeryturę, o to czy to już czas na nią. Nie chciałem nigdy tak kończyć kariery. Nie ma mowy, żebym zgodził się na taki koniec. Nie mogę dopuścić do tego, by moje dziedzictwo zostało w taki sposób zrujnowane.”

Zobacz także:

Jarek Legancko nie zawalczy na gali Najmana! ”Jest gdzieś granica” Pełna zgoda?

Jarek Mergner jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej lubianych przez widzów postaci “Chłopaków do wzięcia”. Od wielu odcinków na ekranie fani oglądają jego starania znalezienia sobie dziewczyny. Mimo miłosnych porażek Jaruś nie poddaje się i nadal poszukuje tej jednej jedynej.

Tragiczny finał poszukiwań! Zawodnik Krwawego Sportu nie żyje! Widzieliście?

Mamy przykrą wiadomość! Mariusz Adam Ryjek w minioną sobotę zaginął i od razu zaczęły się poszukiwania. Niestety parę godzin później przyszła najgorsza z możliwych wiadomości… 35-latek nie żyje!

Różalski: Jeżeli Kasjo przypomni sobie swoje myczki, jest w stanie wypunktować Normana! [WIDEO]

Marcin Różalski był gościem na wczorajszej gali Krwawy Sport 3. Przy tej okazji Różal udzielił wywiadu naszemu portalowi, w którym odniósł się między innymi do zbliżającej się wielkimi krokami walki Normana Parke z Kasjuszem Życińskim.