MMA PLUFCDonald Cerrone ma nowego rywala na galę UFC on ESPN 24. Przeciwnik zastąpił Diego Sancheza

Donald Cerrone ma nowego rywala na galę UFC on ESPN 24. Przeciwnik zastąpił Diego Sancheza

Foto: Twitter/ Donald Cerrone

Popularny “Kowboj” Donald Cerrone ma nowego rywala na nadchodzącą galę UFC on ESPN 24. Nowy przeciwnik zajął miejsce zwolnionego z UFC Diego Sancheza.

Gala UFC on ESPN 24 odbędzie się w najbliższy weekend – 7 maja. Był to ostatni moment na znalezienie zastępstwa dla “Kowboja”. Walką wieczoru wydarzenia będzie pięciorundowy pojedynek pań Michelle Waterson vs Marina Rodriguez.

Donald Cerrone ma nowego rywala na galę UFC on ESPN 24. Przeciwnik zastąpił Diego Sancheza

Nowym rywalem Donalda Cerrone będzie Alex Morono, który zgodził się na szybkie zastępstwo i walkę w limicie wagi półśredniej.

Morono wygrał cztery z ostatnich sześciu walk stoczonych w oktagonie UFC. Ostatni raz w oktagonie widziany był 19 grudnia zeszłego roku, kiedy to musiał uznać wyższość Anthony’ego Pettissa, z którym przegrał przez decyzję sędziów.

Donald Cerrone natomiast nie wygrał od pięciu walk. Przegrywał kolejno z: Tonym Fergusonem, Justinem Gaethje, Conorem McGregorem, Anthonym Pettisem i Niko Pricem. Ta ostatnia walka została jednak zmieniona na nieodbytą z powodu wpadki dopingowej Price. W jego organizmie wykryto wówczas ślady marihuany.

Zobacz także:

Oktagon 24: Naruszczka zawalczy o miano pretendenta!

Bardzo ciekawe informacje dochodzą do nas zza południowej granicy. Organizacja Oktagon MMA – poinformowała na swoim Facebook’u, że Marcin Naruszczka zawalczy na gali Oktagon 24. Rywalem Polaka będzie Eric Spicely. Walka będzie miała status eliminatora do walki o pas wagi średniej, który dzierży Karlos Vemola.

Radczenko nie odpuszcza: Szpilka nie lubi mocno bijących zawodników

Pierwsza walka Radczenko vs. Szpilka, wzbudziła mnóstwo kontrowersji. Zwycięzcą zeszłorocznego pojedynku został “Szpila”, jednak werdykt sędziowski nie był dobrze odebrany. Ukrainiec, wciąż celuje w rewanż z Polakiem, więc co jakiś czas zaczepia go w mediach. “Artur nie lubi mocno bijących zawodników” – powiedział w wywiadzie dla Interii Radczenko.

To nie koniec! Tomasz Adamek zapowiada następne… trzy walki!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) już niedługo ponownie wejdzie do ringu. Od jakiegoś czasu mówi się o pożegnalnej walce ”Górala”. Teraz okazuje się, że 44-latek zamierza stoczyć jeszcze trzy pojedynki.