MMA PLMarcin NajmanDon Vasyl nie zmienił zdania! Dalej jest chętny na walkę w organizacji Marcina Najmana!

Don Vasyl nie zmienił zdania! Dalej jest chętny na walkę w organizacji Marcina Najmana!

Kazimierz Doliński podtrzymuje swoje deklaracje. ”Don Vasyl” śpiewał i miał zapewnić jeszcze bardziej pozytywną atmosferę na gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Pojawiły się wywiady, w których Vasyl był pytany o potencjalny debiut w mieszanych sztukach walki.

Vasyla

Kazmierz to romsko-polski piosenkarz, kompozytor oraz poeta. Pod koniec czerwca Marcin Najman i Dariusz Kosowski ogłosili współpracę z ”Don Vasylem”. Było też przesłanie do Jacka Murańskiego.

Don Vasyl chce zawalczyć w MMA!

Tak to prawda! Kazmierz Doliński w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że dalej jest otwarty na propozycje. ”Don Vasyl” zgłasza gotowość do debiutu w mieszanych sztukach walki.

Doliński w rozmowie z ”Gazetą Pomorską” mówił o swoim doświadczeniu.

Pewne doświadczenie mam. Mogę zdradzić, że jak byłem młody zdarzały mi się różne bijatyki. Nie za każdym razem wygrywałem, czasem dostawałem od przeciwników (…) Trzeba wierzyć w Pana Boga, a wówczas Bóg uzdrowi człowieka, tak jak mnie uzdrowił (…) Tego nie liczyłem, ale jak widać, wyszło mi na zdrowie. Jestem w stanie znieść nawet bardzo mocne ciosy. Ale niech przeciwnik uważa, bo ja również mam silny cios.

”Don Vasyl” ma też na celowniku potencjalnego przeciwnika. Byłaby to walka z burmistrzem Ciechocinka.

Mam jednego kandydata pana burmistrza Ciechocinka. Bo ja kiedyś przez przypadek poparłem jego konkurenta w wyborach. Nie miałem pojęcia, że burmistrz Dzierżewicz te wybory wygra, gdybym wiedział, to bym czegoś takiego nie zrobił. I pana Dzierżewicza bardzo to dotknęło, choć kilka razy go przepraszałem. Więc najchętniej wyzwałbym go na pojedynek w klatce, a później poddał się walkowerem.

Zobacz także:

Mirosław Okniński proponuje walkę Kołeckiego z… Don Kasjo na Narodowym! Chcielibyście to zobaczyć?

Mirosław Okniński ma ciekawy pomysł! Szymon Kołecki (10-1) postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju. Trener w tej sytuacji nawołuje do walki medalisty olimpijskiego z popularnym ”Don Kasjo”.

To byłby hit! Michał Materla chce walczyć z… Pudzianem! Co wy na to?

Nie minęły dwa tygodnie od ostatniej walki Mariusza Pudzianowskiego, a już ustawiła się do niego solidna kolejka. Kolejnym zawodnikiem, który chętnie skrzyżowałby rękawice z „Pudzianem” jest… Michał Materla.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis