MMA PLMarcin NajmanDon Vasyl chce na gali Najmana zmierzyć się z burmistrzem Ciechocinka: Niech przeciwnik uważa….

Don Vasyl chce na gali Najmana zmierzyć się z burmistrzem Ciechocinka: Niech przeciwnik uważa….

Nie wiemy w jakim charakterze ”Don Vasyl” pojawi się na trzeciej edycji MMA VIP, która planowana jest na październik. Kazimierz Doliński przekonuje jednak, że jest gotowy na debiut w mieszanych sztukach walki. To nie koniec, bo ma nawet na celowniku potencjalnego rywala.

Kazimierz Doliński to romsko-polski piosenkarz, kompozytor oraz poeta. Jego potencjalny start na trzeciej edycji wzbudził spore zainteresowanie. Wielu internautów zastanawia się z kim będzie zestawiony.

Don Vasyl: Jak byłem młody zdarzały mi się różne bijatyki!

Kazimierz Doliński w rozmowie z ”Gazetą Pomorską” zdradził jak to się stało, że doszło do spotkania z Marcinem Najmanem.

Nie ma mowy o pomyłce! Zgłosił się do mnie Marcin Najman, że mam wystąpić na gali MMA. Nie jestem jeszcze taki stary i schorowany, żeby odmawiać (…) Nie musiał, bo znamy się z Najmanem jak łyse konie. On dobrze zna moje możliwości. Więc dogadaliśmy się, podpisałem z nim kontrakt. A w tym kontrakcie.

Kazimierz opowiedział również o swoim doświadczeniu w bitkach oraz o swoich wcześniejszych problemach ze zdrowiem.

Pewne doświadczenie mam. Mogę zdradzić, że jak byłem młody zdarzały mi się różne bijatyki. Nie za każdym razem wygrywałem, czasem dostawałem od przeciwników (…) Trzeba wierzyć w Pana Boga, a wówczas Bóg uzdrowi człowieka, tak jak mnie uzdrowił (…) Tego nie liczyłem, ale jak widać, wyszło mi na zdrowie. Jestem w stanie znieść nawet bardzo mocne ciosy. Ale niech przeciwnik uważa, bo ja również mam silny cios.

”Don Vasyl” ma też na celowniku potencjalnego przeciwnika. Byłaby to walka z burmistrzem Ciechocinka.

Mam jednego kandydata pana burmistrza Ciechocinka. Bo ja kiedyś przez przypadek poparłem jego konkurenta w wyborach. Nie miałem pojęcia, że burmistrz Dzierżewicz te wybory wygra, gdybym wiedział, to bym czegoś takiego nie zrobił. I pana Dzierżewicza bardzo to dotknęło, choć kilka razy go przepraszałem. Więc najchętniej wyzwałbym go na pojedynek w klatce, a później poddał się walkowerem.

Zobacz także:

Dwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

To byłoby spore zaskoczenie! O walce Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem wspomina się od dłuższego czasu. A co, gdyby na trzeciej edycji MMA VIP wystąpił również jego syn – Mateusz Murański? ”Muran” zabrał głos w tej sprawie na instagramie.

Tomasz Sarara przed KSW 62 trenuje jak Van Damme w Kickboxerze [WIDEO] Widzieliście?

Tomasz Sarara jest tuż przed swoim debiutem w formule MMA, do którego dojdzie na najbliższej gali KSW 62. Polski kickboxer w jednej z najważniejszych walk tej imprezy zmierzy się z Vladimirem Tokiem, dla którego będzie to drugi pojedynek w formule MMA.