MMA PLDon KasjoDon Kasjo znowu sprowokował Najmana: “Wypie***j z tej linii!”

Don Kasjo znowu sprowokował Najmana: “Wypie***j z tej linii!”

Don Kasjo znowu sprowokował Marcina Najmana! Tym razem miało to miejsce podczas rozmowy z gwiazdą organizacji FAME MMA przeprowadzonej przez konferansjera tejże, Pana Pawłowskiego.

Na oficjalnym kanale FAME MMA na YouTube pojawił się zapis rozmowy z Marcinem Najmanem, który wystąpi na najbliższej gali FAME MMA 7. Tam “El Testosteron” podejmie rękawice z Dariuszem Kazimierczukiem.

Jednak nie walka z “Lwem” Kazimierczukiem jest obiektem dyskusji pośród fanów FAME MMA, a potencjalne starcie “El Testoterona” z Kasjuszem Życińskim, z którym Najman jest medialnie skonfliktowany.

Don Kasjo znowu sprowokował Najmana! Ostre spięcie podczas rozmowy z gwiazdą FAME MMA

I właśnie kolejną odsłonę konfliktu na linii Don Kasjo-Najman mieliśmy podczas wspomnianej rozmowy z “El Testosteronem”. Na antenę dodzwonił się bowiem Życiński i przedstawiając się jako Gracjan sprowokował Najmana.

Życiński zapytał Marcina Najmana o to, kto ma więcej przegranych – czy on czy jego najbliższy przeciwnik Dariusz Kazimierczuk. Potem wywiązała się dyskusja, w której Marcin Najman eksplodował:

“Od początku wiem, że to Ty, Don Kasjo. Nie prześladujesz mnie. Poznałem, ale musisz wbić w internet, żeby posprawdzać jaki mam rekord. Mogę ci powiedzieć, że mam trzy razy więcej wygranych niż przegranych w całej karierze. […].

Po wywodzie Marcina Najmana, Życiński zapowiedział nokaut na “El Testosteronie” na listopadowej gali FAME MMA. Wtedy Najman eksplodował:

“Problem polega na tym, że nie masz szacunku dla starszych. Ja ci pokażę, że szacunek do starszych trzeba mieć. To, że alkohol i używki zniszczyły ci głowę, to nie mój problem. Słuchaj frajerzyno, wypierdalaj mi z tej linii, bo jak cię złapie, to zobaczysz!”

Całość nagrania poniżej (akcja z Donem Kasjo do sprawdzenia od 1:10:00):

Zobacz także:

Czy uczestnik ”Tylko Jeden” spróbuje swoich sił w walce na gołe pięści?

Już dziewiętnastego września odbędzie się trzecia edycja WOTORE, a dziś poznaliśmy ciekawie zapowiadający się super fight. Zobaczymy w nim dwóch zawodników MMA.

Maciej Kazieczko pozostaje w rozpisce KSW 54! Zadowoleni?

Reprezentant Ankosu Poznań wystąpi już w sobotę. Co ważne udało się znaleźć zastępstwo.