MMA PLDon KasjoDon Kasjo zgadza się na MMA! Proponuje walkę z trzema zawodowcami i zapowiada duszenie!

Don Kasjo zgadza się na MMA! Proponuje walkę z trzema zawodowcami i zapowiada duszenie!

Kasjusz Życiński zmieni zdanie i szybciej zdecyduje się na starcie w mieszanych sztukach walki? Popularny ”Don Kasjo” ostatnie pojedynki toczył w formule bokserskiej i wszystko na to wskazywało, że nic go nie przekona na powrót do MMA. Kasjusz zgodzi się na szalony pojedynek z trzema pro sportowymi wojownikami? Takie słowa padły podczas drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2.

Parke

Zawodnik pochodzący z Iławy jeszcze nie tak dawno wspomniał w programie ”Zadyma”, że powróci do MMA tylko na starcie z niepokonanym Khabibem Nurmagomedovem.

Marcin Wrzosek: A po drugie ja mam pytanie, bo ja przetrwałem sześć rund w twoim sporcie. Powiedziałeś, że prawie mnie znokautowałeś – że się ze mną bawiłeś. A ile rund przetrwałbyś ze mną w MMA?  

Don Kasjo: Bym Cię tam wykończył jak Rataja.

Marcin Wrzosek: No to dawaj zróbmy to.

Don Kasjo: Rataj też… dużego wziąłem.

Marcin Wrzosek: Mogę Araba zamienić na Ciebie.

Don Kasjo: W MMA bym Cię zniszczył. Dlatego nie chcę tam wchodzić po prostu bym deklasował wszystkich.

Marcin Wrzosek. Nie zniszczyłbyś. Myślę, że byłoby odwrotnie. Myślę, że pas króla szybko by powędrował do mnie.

Don Kasjo: Nie. W MMA nie chce, bo bym tam deklasował. W MMA mógłby zawalczyć tylko z Khabibem.

Marcin Wrzosek: Już jest emerytowanym zawodnikiem.

Don Kasjo: Dlatego jedynie z nim bym zawalczył.

Don Kasjo: Po rundzie się będziecie zmieniać, a w każdej rundzie kogoś za duszę!

Kasjusz Życiński jest cały czas pewny siebie! ”Don Kasjo” podczas wczorajszej konferencji prasowej zaproponował szalony pomysł. Byłaby to walka w MMA z trzema zawodowcami – co runda zmiana.

Don Kasjo: Czemu Marcina odmówiłeś, a Grzesia wziąłeś? Pomimo, że obydwoje mieli trzy walki przegrane ostatnio, a Marcin wygrał ostatnio.

Norman Parke: Ponieważ.

Marcin Wrzosek: Bo się boisz.

Norman Parke: Daj mi mówić, trochę szacunku. Pokonałem Ciebie Kasia.

Don Kasjo: Nie no to tam… No mów. Norman tylko pas króla k*rwa dalej jest u mnie. To jak Ty mnie pokonałeś?

Norman Parke: Pokonałem Ciebie i Ciebie.

Don Kasjo: Wezmę go na program twój z Grzesiem i zobaczysz u kogo jest pas króla. Jak mnie pokonałeś? To, że głową atakowałeś? Przecież k*rwa jak z Marcinem walczyłem to zadaliśmy po 500-ciosów, a z Tobą jak tam wyliczył ”Mistrz Gry”, którego pozdrawiam, bo dobre analizy robi…

Marcin Wrzosek: Ch*jowe analizy robi.

Don Kasjo: Sprzedałeś pas króla, bo jesteś ch*ja warty!

Norman Parke: Mój styl był zbyt dobry, nic nie mogłeś zrobić. To jest taktyka bokserska, nie mogłeś poradzić sobie z moim stylem.

Don Kasjo: Atakiem głową?

Norman Parke: Pobiłeś grubasa. Sędzia mi nic nie powiedział.

Don Kasjo: No tak, bo sędzia był twój z KSW. Było im wstyd wtedy, taki jak miałem wizerunek, że baluje to i zleje byłego mistrza KSW.

Norman Parke: Co powiedziałeś na backstage’u do sędziów? Nie ważne skończę go w trzy rundy, znokautuje go, to będzie koniec. Co się stało?

Don Kasjo: No tak powiedziałem. No jak k*rwa Jarosz wypi**dala mi zasadami, których mi nie wysłał, a nagle przed walką mi mówi ”Eej to będzie sędziowane inaczej, ja się w ogóle nie znam na boksie, ale będę sędziował”. No to człowieku, to co miałem powiedzieć? Myślisz, że godzinę przed walką mam słuchać gościa, który pi**doli, że nie zna się na boksie, ale będzie sędziował moją walkę?

Norman Parke: Okej, dziko słuchaj! Zrobimy rewanż w MMA, żaden problem! Zapraszam.

Don Kasjo: Zaproszę właśnie Grzesia, Marcina, Ciebie najpierw…

Paweł Tyburski: Jestem jeszcze ja!

Marcin Wrzosek: Nasza czwórka i walczymy ze sobą.

Don Kasjo: Nie ja jeszcze mam plan sprowadzić tutaj kilku zawodowców. Zlać potem wygranego Grzesia z pałką – kto będzie wygrany o pas króla zawalczy w boksie, a potem na ściągam najwięcej tu zawodowców z MMA i stoczę walkę w MMA i wam pokażę na jakim poziomie jestem w MMA.

Marcin Wrzosek: Khabiba ściągniemy!

Don Kasjo: Khabib nie chce, to wam pokażę. Chociaż powiedziałem, że w MMA nie powinienem walczyć, bo jestem na takim poziomie, że jedynie Khabib mógłby mi zagrozić. Ale nie wiem k*rwa, może w trójkę wejdziecie? I was naj*ie w trójkę! Po rundzie się będziecie zmieniać, a w każdej rundzie kogoś za duszę. No i tyle.

Cała dyskusja poniżej:

Zobacz także:

Tańcula spełni marzenie i zawalczy w KSW? Szalony Reporter się wygadał i wyjawił rywala!

Czyżby w końcu miało dojść do transferu z FAME MMA do KSW? Arkadiusz Tańcula od zawsze mówił, że bardzo chciałby zawalczyć dla sportowej organizacji. Okazuje się, że Krakowianin w końcu może zmaterializować swoje marzenia.

Przyszedł i chciał zaistnieć! Don Kasjo reaguje: Wyjdź stąd, nie chcemy atencjuszy! Widzieliście?

Takie sytuacje zdarzają się coraz częściej. Kasjusz Życiński postanowił zareagować! Patryk Sadowski pojawił się na drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2 i postanowił tym razem zaczepić Piotra ”Ochroniarza Oszusta z Tindera” Kaluskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis