MMA PLArchiwumDon KasjoDon Kasjo zdradził jaka kwota przekona go do rewanżu z… Marcinem Najmanem!

Don Kasjo zdradził jaka kwota przekona go do rewanżu z… Marcinem Najmanem!

Wszystko wskazuje na to, że popularnego ”Don Kasjo” zobaczymy w klatce FAME MMA jeszcze przed wakacjami. Kasjusz zdradził jaka kwota przekona go do rewanżu z Marcinem Najmanem.

Kasjo

Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postawił warunek! Następny pojedynek musi być z zawodnikiem UFC. Inaczej już nigdy nie zawalczy w FAME MMA. Kasjusz przystępując do następnego starcia zamierza bronić pas króla.

Zawodnik FAME pochodzący z Iławy ma już za sobą cztery udane starty w freakowej organizacji. Dwa w formule mieszanych sztuk walki i po jednym w boksie oraz K-1.

Don Kasjo o rewanżu z Najmanem: Nawet wracając z melanżu go napi*rdole!

Kasjusz Życiński zdradził jaka kwota przekona go, aby stoczyć rewanżowy pojedynek z Marcinem Najmanem. Możecie być zaskoczeni!

Nie chce w ogóle gadać o tym śmieciu, bo on już zniknął z mojego życia. Unfollow ”El Tost” poszedł. Wszyscy moi prawdziwi fani turbo przygłupy to zrobili. Wyj*bali go ze swojego życia, oszusta pi*rdolonego, frajera razem z tym Herczykiem śmieciem jbanym. Wstyd dla całej Częstochowy i Bielska-Białej. Dlatego mówię tak o tym j*banym Złotówie, że jest zwykłym śmieciem. Jakby mi zaproponowali rewanż to za 10 baniek bym wyszedł. Powiem szczerze za 10 baniek bym wyszedł, ale nikt mi za tego śmiecia nie zapłaci takich pieniędzy. Bym wyszedł, bo bym wiedział, że nawet wracając z melanżu go napi*rdole. Pomimo, że się przygotowywałem od 1 listopada czyli grube trzy tygodnie. I po 3 tygodniach czułem, że go zabije, a ten śmieć odj*bał takie gówno.             

Cały materiał poniżej:

Do ich walki doszło dwudziestego pierwszego listopada na FAME MMA 8. Było to zestawienie zakontraktowane w formule bokserskiej w małych rękawicach. Nie tego kibice oczekiwali.. ”El Testosteron” obalił, bił ciosy, a na koniec wyprowadził niskie kopnięcie. Musiało zakończyć się to dyskwalifikacją już w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

Don Kasjo o walce ze Szpilką! Co wy na to?

Kasjusz Życiński kontra Artur Szpilka w boksie, co wy na to? Popularny ”Don Kasjo” nie ma nic przeciwko!

Prezydent UFC odpowiada youtuberowi! Będzie taka walka?

Prezydent UFC składa propozycję youtuberowi. Chodzi o walkę z mistrzynią UFC…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis