MMA PLDon KasjoDon Kasjo zabiera głos: Tak to jest w tym świecie, ja i tak nie czuje się przegrany! [WIDEO]

Don Kasjo zabiera głos: Tak to jest w tym świecie, ja i tak nie czuje się przegrany! [WIDEO]

Kasjusz Życiński nie zmieni zdania! Popularny ”Don Kasjo” uważa, że wygrał swój ostatni pojedynek i dalej pozostaje niepokonanym królem organizacji FAME MMA. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do jego drugiego starcia z Normanem Parke.

Kasjo

Już po jubileuszowej 10-edycji o ewentualnym rewanżu wspominał ”Boxdel”.

Nic nie tłumaczy mojego zachowania z wczoraj. Naprawdę mi głupio, że tak wyszło, ale każdy jest człowiekiem. Przepraszam Norman, że nie dałem Ci nacieszyć się z Twojego zwycięstwa, ale emocje wzięły górę. Razem z Kasjo daliście super walkę i na pewno wszystko – włącznie z aferą na końcu – spolaryzowało publikę i na długo Wasza walka zostanie zapamiętana. Przepraszam też widzów, ale na pewno zrobimy dla Was na FAME 11 coś jeszcze bardziej niesamowitego. Norman i Kasjo, bardzo chciałbym byście zrobili rewanż tylko tym razem w małych rękawicach.

Don Kasjo: Król jest dalej niepokonany!

Kasjusz Życiński podtrzymuje swoją opinie. Gwiazda FAME MMA uważa, że sędziowie go oszukali w starciu z Normanem Parke. ”Don Kasjo” czuje się dalej niepokonanym królem organizacji.

Tak to bywa w tym świecie, ja tam i tak nie czuje się przegrany, więc mi to tam rybka. No co sędziowie oszukali, ale je**ć ich, a Don Kasjo król jest dalej niepokonany. Pozdro.

Don Kasjo dalej nie zgadza się z werdyktem 😉

Posted by Freak Fight on Wednesday, July 7, 2021

Zobacz także:

Lewandowski ostro o FAME MMA: Powiedzieli, że to jest konkurencja dla Tańca z Gwiazdami… Zaskoczeni?

Martin Lewandowski już nie pierwszy raz w mocnych słowach wypowiedział się o organizacji FAME MMA. Jeden z właścicieli KSW zapewnia, że nie są oni żadną konkurencją.

Charles Oliveira pojawi się na UFC 264. Będzie ogłoszony rywalem dla wygranego z walki Poirier vs McGregor 3! Kto nim będzie?

Mistrz wagi lekkiej Charles Oliveira pojawi się na gali UFC 264. Brazylijczyk najprawdopodobniej będzie przedstawiony jako następny rywal dla wygranego z walki Dustin Poirier vs Conor McGregor 3.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis