MMA PLFAME MMADon Kasjo wystąpi na FAME MMA 7! Będzie głośna walka?

Don Kasjo wystąpi na FAME MMA 7! Będzie głośna walka?

Don Kasjo wystąpi na gali FAME MMA 7! Informację potwierdzającą występ Kasjusza Życińskiego w najbliższej gali poznańskiej organizacji podało samo FAME MMA.

Niepokonany Don Kasjo wrócił!!! 🔥🔥🔥Już dziś o 19:00 na YouTube poznacie jego przeciwnika 💪🔥 #teamdonkasjo

Opublikowany przez FAME MMA Sobota, 25 lipca 2020

Dzisiaj o godzinie 19:00 oficjalnie poznamy rywala Don Kasjo na FAME MMA 7.

Don Kasjo wystąpi na FAME MMA 7! Będzie głośna walka?

Fani nie będą musieli długo czekać na kolejną edycję gal walk MMA w wykonaniu celebrytów. FAME MMA 7 odbędzie się bowiem już 5 września. W walce wieczoru imprezy ma wystąpić Popek Monster. Jego rywal nie jest jeszcze znany.

W karcie walk znajdzie się także Marcin Najman. I tutaj jest ważna informacja. Don Kasjo na poprzedniej gali wyzwał “El Testosterona” do rywalizacji w klatce. Zaproponował on nawet pojedynek z Marcinem Najmanem w naturalnej formule “El Testosterona” – w boksie. Czy to właśnie ten zawodnik będzie przeciwnikiem Życińskiego?

Don Kasjo ma za sobą trzy walki w klatce FAME MMA. Wszystkie wygrał. Pokonał Adriana Polaka, Dawida Ambroziaka i Macieja Rataja. Czy teraz przyszedł czas na Marcina Najmana?

Zobacz także:

FAME MMA 7: Arkadiusz Tańcula poznał przeciwnika. Będzie ciekawie!

Już piątego września odbędzie się siódma edycja FAME MMA, a my poznaliśmy kolejną ciekawie zapowiadającą się walkę. Arkadiusz Tańcula (2-0) stoczy swój drugi pojedynek w organizacji, a zmierzy się z Piotrem Tyburskim.

Mateusz Borek o pierwszym zetknięciu się z FAME MMA: Nie doświadczyłem tego na żadnych innych galach

Mateusz Borek wypowiedział się na temat organizacji FAME MMA. Dziennikarz sportowy i osobowość telewizyjna przedstawił swoje przemyślenia po pierwszym zetknięciu się na żywo z galą poznańskiej organizacji.

FAME MMA potwierdza rewanż na siódmej gali! Jest zapowiedź pojedynku

FAME MMA potwierdza głośny rewanż, do którego dojdzie na siódmej gali tej poznańskiej organizacji. FAME MMA 7 odbędzie się 5 września, a jedną z walk w rozpisce jest rewanż między Wiewórem a Hassim.

Aż 6 zawodników nagrodzonych bonusem po UFC on ESPN 14

Po gali UFC on ESPN 14 na Fight Island tradycyjnie przyznano bonusy. Nietypowo było ich jednak aż 6. Karta walk liczyła bowiem 15 pojedynków.