MMA PLDon KasjoDon Kasjo wkurzony po konferencji PRIME 2: Teraz nagle mu liże dupę i daje prezenty!

Don Kasjo wkurzony po konferencji PRIME 2: Teraz nagle mu liże dupę i daje prezenty!

Kasjusz Życiński tuż po drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2 nie ukrywał, że jest zawiedziony oraz wkurzony. Popularny ”Don Kasjo” miał nadzieje, że Grzegorz Szulakowski na swojej części pokaże się z lepszej strony, bowiem jeszcze nie tak dawno mocno wypowiadał się o ”Storminie”. Przypomnijmy, że jest to walka wieczoru sobotniego eventu w Gdyni.

Kasjo

“Szuli” dał się poznać w świecie freakfightów jako charyzmatyczny trener wielu czołowych zawodników jak bracia Malczyńscy czy niepokonany Medusa. Sam ma za sobą bogatą karierę sportową. Walczył o pas mistrzowski KSW z Mateuszem Gamrotem. Walczył również z takimi zawodnikami jak Marian Ziółkowski.

Don Kasjo: Trochę zawiedziony jestem, najbardziej ”Szulim”!

Kasjusz Życiński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco powiedział, że jest zawiedziony po drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2. 

Wku*wiony jestem! Trochę zawiedziony jestem. Najbardziej ”Szulim”, który… Bardzo mi zależało, biłem się nawet z moimi wspólnikami. Wspólnicy mówili ”że k*rwa jest nudny, po co nam kolejny sportowiec”, a ja mocno mówię dawaj ”Szuliego”. ”Szuli” jest zadymiarz, zna te freaki, a k*rwa prezenty, czekoladki jakieś… no nie wiem. Paweł Tyburski już lepszą konwersacje prowadził z Normanem niż ”Szuli” w main evencie. Mam nadzieje, że w walce pokaże dużo lepsze emocje (…) Nie ma opierdzielu, bo on tworzy swoją postać. Ma kontrakt z nami na kilka walk, ale zrobiłem odprawę przed konferencją i powiedziałem ”chłopacy no to wiadomo jest, że musicie być kreatywni, musicie ludziom pokazać emocje, to co chcecie i nie chcecie rywala”, a nagle dają sobie prezenty. Boją się po prostu, ale ja znam to, bo ja też to przechodziłem w boksie amatorskim, gdzie chwile przed walką jak znasz rywala – tylko ja miałem rywala – tu nagle wydaje się większy, to może się pod mile i mniej mnie zleje. Tak jakby nie byli pewni siebie (…) To nie jest tak, że dymić na siłę. Tylko jak widzę, że ”Szuli” miesiąc temu był negatywnie nastawiony do pałki, a teraz nagle mu liże dupę i daje prezenty – no to jestem zdziwiony, że człowiek który siedzi tyle w tym sporcie to raptem jakiś respekt widzi.   

Karta walk PRIME SHOW MMA 2:

Norman ”Stormin” Parke vs Grzegorz ”Szuli” Szulakowski
Damian ”Stifler” Zduńczyk vs Sergine ”Bombardier” Ousmane Dia
Dominika Rybak vs Klaudia Kapuśniak – formuła K-1 w małych rękawicach
Marcin ”Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr Kałuski – formuła K-1 w małych rękawicach
Adam Soroko vs Paweł ”Tybori” Tyburski – formuła K-1 w małych rękawicach
Michał ”Bagietka” Gorzelańczyk vs Jan Patecki
Jaś Kapela vs Konrad ”Skolim” Skolimowski
Jakub ”Hecman” Rygiel vs Dawid Ambro – boks w małych rękawicach
Sebastian ”Ztrolowany” Nowak vs Marcin ”Mielonidas” Makowski
Mateusz ”Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Damian ”Dzik” Graf vs Mikołaj ”VanDal” Rdzanek

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 2: Marcin Wrzosek zastąpi Reda i zmierzy się z ogromnym Kaluskim! Co wy na to?

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Parę dni temu informowaliśmy was, że Ernest Ivanda wylądował w szpitalu. ”Red” usłyszał diagnozę – udar niedokrwienny mózgu. Tym samym jego start i walka z Piotrem Kaluskim nie jest możliwa. Nowym przeciwnikiem ”Ochroniarz Oszusta z Tindera” został… Marcin Wrzosek! Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy freak fight.

PRIME 2: Doszło do pierwszego face to face Bombardiera ze Stiflerem! Tu jest wielka różnica! Widzieliście?

To będzie prawdziwy freak fight! W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie Damiana Zduńczyka z Serigne Ousmane Dią. ”Stifler” postanowił, że dziewiątego lipca stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem. Warto wspomnieć, że w tym pojedynku będzie ogromna różnica kilogramów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis