MMA PLNajnowszeDon KasjoDon Kasjo skomentował kłótnię Boxdela z Nitro: Wy wszyscy siebie warci jesteście

Don Kasjo skomentował kłótnię Boxdela z Nitro: Wy wszyscy siebie warci jesteście

Don Kasjo Król skomentował kłótnię Boxdela z Nitro, o której wczoraj pisaliśmy na łamach MMA.PL. Sprawa jest poważna, bowiem Nitrozyniak – jak to ma w internetowym zwyczaju – ponownie nie zachował się z klasą.

Don Kasjo

O tej mocnej wymianie zdań między właścicielem FAME MMA oraz popularnym youtuberem pisaliśmy TUTAJ -> Mocna wymiana zdań Boxdela z Nitro: Jesteś tchórzem i na żywo… 

Kłótnię tej dwójki skomentował nawet “szef wszystkich szefów” organizacji PRIME Show MMA – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Mocny komentarz Don Kasjo

Życiński odniósł się do wspomnianej wymiany nieuprzejmości na twitterze. Jego komentarz nie pozostawia złudzeń w kontekście sympatii w tym konflikcie. Don Kasjo jest w nim bowiem absolutnie za żadnym z dwójki zainteresowanych:

“śmiech na sali, wy wszyscy siebie warci jesteście.” – napisał pod postem Boxdela:

A potem sam dodał:

“Kółko wzajemnego lizania sobie dupy się kłuci. Spokojnie zaraz sobie znowu wyliżą jajca i będzie git. nie takie rzeczy już przerabialiśmy #lizodupy#cioty#internet

https://twitter.com/don_kasjo/status/1595162697515282432

Przypominamy, że Don Kasjo już w sobotę 26 listopada w walce wieczoru gali PRIME 4 zmierzy się z popularnym muzykiem i byłym zawodnikiem KSW i FAME MMA – Popkiem Monsterem.

Zobacz także:

Don Kasjo po zwycięstwie chce walki z Mariuszem Pudzianowskim! Co wy na to?

Kasjusz Życiński podczas ostatniego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4 zdradził z kim chciałby się zmierzyć po walce z Popkiem. Popularny ”Don Kasjo” uważa, że jest gotowy na duże wyzwanie sportowe. Tym samym Kasjusz liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Awantura na konferencji PRIME 4! Sportowy Świr pobił się z Kałuskim! Co wy na to?

Mocne zakończenie pierwszego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4. Gala już w sobotę odbędzie się w Szczecinie. Gorąco było znów pomiędzy Rafałem Gawronem, a Piotrem Kałuskim. ”Sportowy Świr” postanowił spoliczkować przeciwnika – szybko musiała interweniować ochrona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis